ییرو درج خبر “نشست چهل و سوم: فراماسونری، دجال آخرالزمان”

0

 

پیرو درج خبر “نشست چهل و سوم: فراماسونری، دجال آخرالزمان”   نکاتی خدمت عزیزان خواننده اعلام می گردد:

وبسایت « وعده صادق » از همه ی عزیزان علاقه مند به مباحث فراماسونری، دعوت می کند تا در این نشست شرکت کنند.

یادآوری یک نکته در این میان حائز اهمیت است  و آن اینکه اقای رائفی پور و بنده (خادم الامام (عج)) دو شخصیت حقیقی کاملا متفاوت هستیم.

عزیزان علاقه مندی که مایل به ارائه ی سوالات خود در زمینه ی فراماسونری هستند میتوانند مستقیماً به دوست بزرگوار این حقیر جناب اقای رائفی پور  مراجعه و یا از طریق وبلاگشان (یهود ستیزی) و یا ایمیل ایشان تماس حاصل فرمایند   همچنین عزیزانی که مایل به پرسیدن پرسشهای خود از اینجانب (خادم الامام(عج)) در زمینه های  مرتبط با فراماسونری، نشانه های ظهور، اسلام و علم و… میباشند می توانند به وبسایت « وعده صادق » مراجعه فرمایند و یا از طریق ایمیل وعده صادق سوالات خود را بپرسند.

وبسایت وعده صادق، علاوه بر درج مقالات محققین عضو وبسایت اعم از خادم الامام (عج)، خادم المهدی (عج) و …، خود را ملزم به درج مقالات مفید مربوط به معارف اسلامی ، دشمن شناسی و مهدویت از کلیه محققین این عرصه ها می داند که مقالات جناب آقای رائفی پور, استاد سروستانی، جناب اقای کورانی و …. از ان جمله اند.

در پایان، موفقیت روز افزون برای آقای رائفی پور سخنران نشست آتی موسسه موعود و نیز دست اندرکان موسسه موعود عصر (عج) را از خداوند متعال مسئلت می داریم.

با تشکر

خادم الامام (عج)

Loading

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!