کنترل ذهن و پروژه مونارش قسمت 2

3
monarch20project.jpg

کشف کردن اینکه چه کسی برنامه ریز اصلی این پروژه شیطانی بوده مشکل است، به علت اینکه توسط گروههایی که قدرتشان را روی این نهاد خاص گذاشته اند مقادیر قابل توجهی اطلاعات گمراه کننده منتشر شده. دو نفری که با کد-اسم رنگی دکتر سبز (Dr. Green) رفت آمد میکردند عبارتند از یک دکتر یهودی به نام دکتر Gruenbaum که ظاهرا در طول جنگ جهانی دوم با نازیها همدست بود، و…

 

 

قسمت قبلی

مونارش مونارچ

 

 

لینک دانلود کل مقاله (قسمت 1 و 2)به همراه تصاویر در یک فایل PDF

مراحل برنامه ریزی MONARCH (منبع12)

آلفا. به عنوان برنامه ریزی کلی یا معمولی درون شخصیت، مبنای کنترل تلقی می شود؛ با حفظ حافظه خیلی مسلم، به اضافه افزایش قدرت جسمی و توان بینایی، قابل ملاحظه توصیف می شود. برنامه ریزی آلفا از طریق قسمت قسمت کردن روشمند شخصیت وجودی قربانیان انجام می شود، که اساسا با استفاده از پیوند برنامه ریزی شده چپ و راست مغز از طریق تحریک رشته های عصبی، به تقسیم مغز به قسمت چپ و قسمت راست منجر میشود.

بتا. به برنامه ریزی “جنسی” مربوط می شود. این برنامه ریزی همه آموخته های اعتقادی اخلاقی را حذف می کند و غریزه جنسی بدوی انسان را، بدون هیچ منعی، تحریک می کند. دگرگون شده های “گربه ای” (که درواقع محرک شهوت و شهوانیت هستند) ممکن است در این مرحله پدید آیند.

دلتا. این مرحله به عنوان برنامه ریزی “قاتل” مشهور است، در اصل برای تمرین و آموزش دادن مامور های ویژه یا سربازهای ممتاز (مانند Delta Force، First Earth Battalion، موساد و غیره) در عملیات های مخفی ایجاد شد. اشخاص عاری از هرگونه ترس می شوند؛ خیلی سیستماتیک وظیفه شان را انجام می دهند. دستورالعملهای خود ویرانگری یا خودکشی در این مرحله لایه ریزی می شود.

تتا. به عنوان برنامه ریزی روحی شمرده می شود. کسانی که از نسبهای شیطان پرست هستند میل باطنی بیشتری برای داشتن توانائیهای تله پاتیکی نسبت به آنهایی که از نسبهای شیطان پرست نیستند نشان میدهند و اینگونه از هم تمییز داده می شوند. به علت محدودیتهای آشکارشان، شکلهای دیگری از سیستمهای الکتریکی کنترل ذهن ابداع و معرفی شد، مثلا لیزرهای انرژی مستقیم که از میکروویو ها و یا امواج الکترو مغناطیس بهره می برند. گزارش شده که این وسایل در کامپیوترهای فوق پیشرفته و سیستمهای پیچیده ردیابی ماهواره ها بکار می روند.

امگا. یک شکل “خود ویرانگری” از برنامه ریزی برای است، که به “کد سبز” نیز معروف است. رفتارهای متناظر با تمایل به خودکشی و یا خود زنی را شامل می شود. این برنامه معمولا وقتی فعال می شود که قربانی یا بازمانده شروع به درمان یا بازجویی کند و شروع به بازیابی قسمتهای زیادی از حافظه کند.

گاما. شکل دیگری از سیستم حفاظت از طریق برنامه ریزی “فریب” است، به طوری که اطلاعات و راهنماییهای نادرست بیرون کشیده می شود. این مرحله با جن شناسی در هم پیچیده شده و اگر بطور غیر مقتضی غیر فعال شود تمایل دارد خود را در زمان بعدی احیا کند.

 

روشها و مولفه ها

نخستین فرآیند با ایجاد گسستگی در فرد آغاز می شود، معمولا از زمان تولد تا حدود شش سالگی درحال روی دادن است. این به طور عمده از طریق استفاده از شوک الکتریکی (ECT) حاصل می شود و گهگاه حتی وقتی که طفل در رحم مادرش است نیز انجام می شود. به علت آسیب روحی شدید ناشی از ECT، رفتارهای پست جنسی (مثل تجاوز به محارم، تجاوز به کودکان و غیره) و شیوه های دیگر، ذهن به شخصیتهای متناوب تقسیم میشود. قبلا به عنوان اختلال شخصیت چند گانه معرفی شد، درحال حاضر به عنوان اختلال تجزیه هویت شناخته میشود و پایه و اساس برنامه ریزی MONARCH است. بیشتر مهیا ساختن ذهن قربانی از طریق هیپنوتیزم، برگشت لذت درد، غذا، آب، خواب و محرومیت حسی{11}، همراه با داروهای گوناگون که برخی از عملکردهای مغزی را دگرگون میکنند، انجام می شود.

مرحله بعدی جاسازی و متراکم کردن مفصل دستورها و پیامها درون فرد دگرگون شده است. این از طریق استفاده از هدفونهای با تکنولوژی پیشرفته ای حاصل میشود که امواج صوتی غیر قابل شنیدن پخش می کنند و روی پوشش RNA مسیر رشته های عصبی بسوی ضمیر ناخود آگاه و نیمه آگاه ذهن اثر می گذارند. ابزارهای “واقعیت مجازی” (يك محيط سه‌بعدي شبيه‌سازي شده كه كاربر مي‌تواند به گونه‌اي با آن كار كند كه گويي يك محيط فيزيكي است. کاربر، محيط را در صفحه‌هاي نمايشي مي‌بيند كه احتمالاً برروي يك جفت عينك‌هاي ويژه سوار شده است. وسايل ورودي ويژه همچون دستكش‌ها يا لباس‌هاي مجهز به سنسورهاي حركت‌ياب، عمليات كاربر را تشخيص می دهد) گاهی اوقات به طور همزمان با مولدهای هارمونیک تصویر ساز چراغ های رنگی ضربان دار، نیمه خودآگاه و تصاویر مرکب بصری به کار میروند. سپس شوک الکتریکی ولتاژ بالا برای از هم پاشیدن حافظه به کار میرود.

برنامه ریزی به صورت دوره ای به روز می شود و از طریق رسانه های دیداری، شنیداری و نوشتاری تقویت و پشتیبانی می شود. برخی از نخستین عناوین برنامه ریزی شامل فیلم جادوی OZ (ساخت  1938آمریکا) و آلیس در سرزمین عجایب بود، که هر دو به شدت از نمادهای رازآلود اشباع شده هستند. بسیاری از فیلمها و کارتونهای اخیر کمپانی دیزنی در حالتی دو پهلو به کار می روند: بی حس کردن (نسبت به اعمال خشونت آمیز و از این قبیل) اکثریت مردم با استفاده از برنامه ريزی عصبی ‌كلامی{12} (nlp) و نیمه خود آگاه، و ساخت هدفمند محرکها و کلیدهای خاص برای برنامه ریزی بنیادین کودکان بسیار تاثیر پذیر زاده MONARCH.

یک نمونه اولیه چگونگی عملیات برنامه ریزی نیمه خود آگاه، مشاهده انیمیشن سینمایی احساسی دیزنی “Pocahontas” است. در فیلم “مادر بزرگ ویلو” یک درخت 400 ساله مرموز است که او Pocahontas که مادر ندارد را نصیحت میکند که به قلبش گوش فرا دهد و به او کمک می کند که جواب همه سوالهای درونش را بفهمد.

مادر بزرگ ویلو دائما “دو پهلو” صحبت می کند. در سیستمهای دارای ساختار اختلال شخصیت چندگانه (MPD) ایلومیناتی، درخت ویلو (درخت بیدWillow=) نیروهای رازآلود درویدیسم (فرقه باستانی نژاد سلت که پیش از ظهور مسیحیت در ایرلند و بریتانیا وجود داشت) را نشان میدهد. تصویر سازی بی واسطه شاخه ها، برگها و مجموعه ریشه های درخت بسیار با معنی هستند، به عنوان مثال برخی از روابط صحیح تاریک روحانی مربوط به برنامه ریزی درخت ویلو عبارتند از:

1- شاخه ها در مناسک به منظور تازیانه زدن قربانیان به قصد “تطهیر” استفاده می شد.

2- یک درخت بید میتواند آشفتگیهای شدید آب و هوایی (مثل طوفانها) را تحمل کند و به خاطر انعطاف پذیریش مشهور است. قربانیان برنامه ریزی شاخه های بید را که دور آنها تابیده شده و هیچ امیدی به رهایی ندارند توصیف میکنند.

3- مجموعه عمیق ریشه های درخت بید باعث میشود که قربانیان، هنگامیکه در یک خلسه هیپنوتیزم هستند، حس کنند که گویی در حال سقوط درون یک پرتگاه عمیق بی پایان هستند.

پخش موزیک، از طریق ترکیب صداها، ریتمها و واژگان مختلف، در برنامه ریزی نقشی سودمند ایفا میکند. توسط منابع معتبر ادعا می شود که رمانهای ترسناک بیشمار Stephen King و فیلمهای متعاقب‌ آن، برای چنین اهداف شومی به کار می روند. یکی از کتابهای او، بی خوابی (Insomnia)، تصویری از Stephen با عبارت کلیدی “WE NEVER SLEEP”، زیر چشم جهان بین نمایان می کند.

 

یک لیست جزئی از دیگر موارد رسانه ای مورد استفاده جهت تقویت بنیاد برنامه ریزی عبارتند از:

پینوکیو، زیبای خفته، سفید برفی، دیو و دلبر، علاء الدین، پری دریایی کوچولو، شیر شاه، ئی تی: موجودات فرا زمینی، جنگهای ستاره ای، روح گیرها، Trancers II، بتمن، bewitched، Fantasy Island، Reboot، Tiny Toons، Duck Tails، The Dead Sea Scrolls و Tall Book of Make Believe. تعداد کمی از فیلمهایی که برخی جنبه های برنامه ریزی MONARCH را به تصویر می کشند عبارتند از: Hellraiser III: Hell on Earth (تاریخ اکران این فیلم 11 سپتامبر سال 1992 بود!)، Raising Cain، Labyrinth، Telefon، Johnny Mneumonic، Point of No Return، The Lawnmower Man (نویسنده این فیلم استفن کینگ است!) و Closet Land. (همه این فیلمها تا پیش از سال 1995 ساخته شده اند)

برنامه ریزها و مکان ها

کشف کردن اینکه چه کسی برنامه ریز اصلی این پروژه شیطانی بوده مشکل است، به علت اینکه توسط گروههایی که قدرتشان را روی این نهاد خاص گذاشته اند مقادیر قابل توجهی اطلاعات گمراه کننده منتشر شده. دو نفری که با کد-اسم رنگی دکتر سبز (Dr. Green) رفت آمد میکردند عبارتند از یک دکتر یهودی به نام دکتر Gruenbaum که ظاهرا در طول جنگ جهانی دوم با نازیها همدست بود، و دکتر Josef Mengele که نام مستعارش بیرحم (وحشی) بود و آثار وحشیگری او روی تعداد بیشمار قربانیان در سرتاسر جهان وجود دارد. مشارکت مستقیم Mengele در اردوگاه ننگین آشویتس به طور مشکوک و مبهمی در جریان محاکمه نورمبرگ (دادگاهی برای محاکمه برخی جنایتکاران نازی) کم اهمیت جلوه داده شد و در نتیجه آن هیچ تلاش سخت کوشانه توسط ایالات متحده و اعضای ایالات متحده در ناتو در جهت آزادی او نبود (منبع13). 

 

 

به منظور گیج کردن جستجوگران جدی درباره محل نگهداری او، مقامات رسمی ایالات متحده گزارش می دادند که Mengele، بدون تهدید در پاراگوئه یا برزیل گوشه نشین شده یا اینکه او واقعا مرده (“فرشته مرگ” بط‌ور شگفت‌آوری باید حداقل برای 5 بار به زندگی برگردد).

پژوهش بی سابقه او، به هزینه جان هزاران نفر، قطعا پاداش مهمی جهت علائق ایالات متحده بود. در کنار استفاده از اسم مستعار Dr. Green، بازماندگان او را به اسم پدر یا ددی چن (Vaterchen)، Schoner Josef (جوزف زیبا)، David و بچه خوشگل میشناختند. Mengele مردی خوش تیپ با قد و قامت نحیف، با رفتار لطیفش با مردم دوستی می کرد، در صورتیکه در مواقع دیگر، از شدت خشم میخواست منفجر شود (منبع14). خصوصیات دیگری که بازماندگان به یاد می آوردند هماهنگی چکمه های سیاه براقش به هنگام عقب و جلو رفتن و بازی با گل مروارید با گفتن دوست دارم و دوست ندارم بودند. وقتی او آخرین گلبرگ گل مرواریدی را بیرون میکشید، بچه ای که میخواست او را برنامه ریزی کند را جلوی چشم بقیه بچه ها به طرز کینه جویانه ای شکنجه میکرد. بازماندگان پریشان احوال همچنین به یاد می آوردند که لخت در قفسهای میمون انداخته می شدند، میمونهایی که برای آزار و اذیت تعلیم دیده بودند. بدیهی است که Mengele از این که مردم را هم سطح حیوانها کند لذت میبرد. او همچنین قربانیانش را عمدا از هرگونه گریه کردن، فریاد زدن، یا نشان دادن احساسات بیش از حد باز میداشت.

دکتر D. Ewen Cameron، همچنین معروف به Dr. White، رئیس قبلی سازمانهای کانادایی، آمریکایی و جهانی روانپزشکی بود. به دلیل آزمایشها و استوارنامه های گسترده او، Allen Dulles رئیس CIA میلیونها دلار را در تمام سازمانهایی نظیر انجمنی برای بررسی اکولوژی انسان، که  Cameron بیرحمانه بر آنها ریاست میکرد، متمرکز کرد. آزمایشها در چندین محل در مونترال کانادا، اکثرا در دانشگاه McGill، بیمارستان St Mary و موسسه Allan Memorial انجام می شدند.

در کنار شیوه های متداول روانپزشکی ستمگرانه، از جمله داروهای تزریقی شوک الکتریکی و lobotomy (برش قسمتی از مغز)، Cameron به تکنیک “کوبش روانی” دست یافت، که در آن بیماران بی گناه برای چند هفته تحت تاثیر داروهای ایجاد کننده کما و یک رژیم منظم شوک الکتریکی قرار می گرفتند، تا زمانی که کلاهکهای الکتریکی روی سرشان بسته بود و پیامهای مکرر شنیداری با سرعتهای متغیر ارسال میشد(منبع15).

 

 

بسیاری از کسانی که استثمار می شدند از کودکان مورد سوء استفاده قرار گرفته بودند که از مجموعه یتیم خانه های کاتولیک آورده میشدند. جای تعجب نیست که دکتر Cameron براحتی از بیشتر مجله های روانپزشکی دست کشیده بود. در حقیقت این مسئله به طور عمده از طریق پرونده دادخواهی توسط بازماندگان کانادایی و خانواده هایشان به دلیل پروژه MKULTRA، بطور فراگیر در سال 1970در نظر عموم آشکار شد.

Michael Aquino سرهنگ دوم سابق ارتش در بخش عملیات جنگ روانی DIA (سازمان اطلاعات دفاعي آمريكا)، به اصطلاح آخرین بند از رشته خطوط آزارگران مورد حمایت مالی دولت است. او یک نابغه غیر عادی بود، بنیانگذار معبد ست، شعبه ای از کلیسای شیطان آنتون لاوی بود{13}. علاقمندی وافر و بیش از اندازه Aquino به آیینهای کفرآمیز و دستکاری هيپنوتيزمی مردم توسط او، او را یکی از کاندیداهای ایده آل مقام “استاد برنامه ریز” ساخت. Aquino در رسوایی کودکستان پایگاه پادگان ارتش در ارتباط بود، که در آن او متهم به کودک آزاری بود. Aquino (با کد اسم Malcolm) نوارهای تعلیم درباره چگونگی ایجاد یک برده با استفاده از MONARCH را کامل کرد و به عنوان یک رابط بین دولت یا سازمانهای اطلاعاتی نظامی و سازمانهای گوناگون جنایی و گروههای رازآلود مخفی در گسترش برده های مونارچی، مشغول به کار بود (منبع16).


Heinrich Mueller برنامه ریز مهم دیگری بود که تحت کد اسم “Dr. Blue” یا “Gog” فعالیت می کرد. او ظاهرا دو پسر داشت که آنها به تجارت مشغول بودند. اصل عنوان “Dr. Black “ ظاهرا مال Leo Wheeler بود، پسر خواهر ژنرال متوفی Ear1e G. Wheeler، کسی که فرمانده ستاد مشترک در طول جنگ ویتنام بود. نوچه Wheeler، E. Hummel، همراه با W. Bowers (از خاندان راتچیلد یا روچیلد) در شمال غربی مشغول هستند.

دیگر اساتید ناگفته دستکاری کننده ذهن در گذشته و حال عبارتند از: دکتر Sydney Gottleib، سرهنگ دوم John Alexander، Richard Dabney Anderson، دکتر James Monroe، دکتر John Lilly، دریابان Thomas Narut، دکتر William Jennings Bryan، دکتر Bernard L. Diamond، دکتر Martin T. Orne، دکتر Louis J. West، دکتر Robert J. Lifton، دکتر Harris Isbel و غیره. Wilson Green به منظور حفظ پروژه MKULTRA از اینکه به سادگی افشا نشود، پروژه های زیر مجموعه MKULTRA را به بخشهایی در زمینه های تخصصی تحقیق و توسعه در دانشگاهها، زندانها، آزمایشگاهها و البته بیمارستانهای خصوصی، که پاداش سخاوتمندانه ای از طرف دولت دریافت کرده بودند، تقسیم کرد.

اسامی و مکانهای برخی از نهادهای اصلی درگیر آزمایش برنامه ریزی MONARCH در گذشته و حال به شرح ذیل است:

دانشگاههای Cornell، Duke، Princeton، UCLA، دانشگاه راچستر، MIT، بیمارستان دانشگاه Georgetown، مرکز درمانی Maimonides، بیمارستان St. Elizabeth در واشنگتن دی. سی.، آزمایشگاههای Bell، موسسه پژوهشی Stanford، آزمایشگاههای Westinghouse Friendship، General Electric، شرکت پتروشیمی ARCO و شرکت Mankind Research Unlimited، محصول نهایی معمولا در پایگاههای نظامی ایجاد شده یا می شود، جایی که نیاز به امنیت زیادی است.

مراکز برنامه ریزی یا برنامه ریزی مجدد نظامی که خیلی شناخته شده هستند عبارتند از:

مرکز تسلیحات نیروی دریایی China Lake، دژ نظامی Detrick، دژ نظامی Campbell، دژ نظامی  Lewis، دژ نظامی Hood، انبار مهمات جنگی Redstone، پایگاه نیروی هوایی Offutt، پایگاه نیروی هوایی Patrick، پایگاه نیروی هوایی McClellan، پایگاه نیروی هوایی MacGill، پایگاه نیروی هوایی Kirkland ، پایگاه نیروی هوایی Nellis، پایگاه نیروی هوایی Homestead، پایگاه نیروی هوایی Grissom ، پایگاه نیروی هوایی Maxwell و پایگاه نیروی هوایی Tinker .

مکانهای دیگر شناخته شده به عنوان پایگاههای اصلی برنامه ریزی عبارتند از: مرکز پژوهشی Langley، آزمایشگاههای ملی Los Alamos، موسسه Tavistock و مکانهایی در و یا نزدیک به Mount Shasta ، کالیفرنیا، لاس وگاس و نوادا.

نام اشخاص برجسته

یکی از اولین موارد ثبت شده یک مامور مخفی MONARCH، مدل شهوت انگیز آمریکایی، Candy Jones بود. کتاب “The Control of Candy Jones”، 12 سال فریبکاری و تحریک جنسی (در نشریات PlayBoy) او را به عنوان جاسوس CIA به تصویر می کشد. Jones که نام اصلیش Jessica Wilcox میباشد، از قرار معلوم از لحاظ شکل فيزيولوژيکى به عنوان یکی از نخستین موشهای آزمایشگاهی پروژه MKULTRA مناسب بود.

اطلاع رسانی شده رین مورد دیوانگی ویژه MONARCH در کتاب “TRANCE Formation of America” نمایان شد.

 

 

داستان واقعی زندگی یک برده CIA نوشته Cathy O’Brien. روی پشت جلد آن به طور موکد شرح می دهد، “Cathy O’Brien تنها بازمانده گویا و بهبود یافته عملیات کنترل ذهن MONARCH پروژه MKULTRA زیر نظر CIA است”. این شرح زندگی مستند شامل گزارشهای متقاعد کننده ای از سالهای بی امان زنای با محارم O’Brien است که مقدمه ای احتمالی برای انجام پروژه MONARCH روی او توسط پدر منحرفش است. Cathy به همراه دستیار و محافظش و کسی که آثار برنامه ریزی را از بین می برد، Mark PhiIlips، تقریبا جنایت توطئه آمیز غیر قابل باوری را وصف می کند: تن فروشی اجباری (بردگی جنسی) با اشخاص رده بالای جهان سیاست، ماموریت مخفی به عنوان یک “قاچاقچی مواد مخدر”، و صنعت موسیقی غربی وابسته به فعالیتهای غیر قانونی CIA.

Paul Bonacci یک بازمانده با جرات که تقریبا دو دهه از هم پاشیدگی تحت پروژه MONARCH را تحمل کرد، شواهد محکمی از مقیاس وسیع جنایات و فساد از مقامهای شهری و ایالتی تا مقامهای کاخ سفید را افشا کرده است(منبع17). او درباره مردان تحت سواستفاده جنسی قرار گرفته ای که از پسرهای شهر در ایالت نبراسکا انتخاب و به پایگاه نیروی هوایی Offutt آورده می شدند گواهی داده است، محلی که او می گوید آنها در معرض برنامه ریزی شدید MONARCH بودند، و اساسا توسط فرمانده Bill Plemmons و سرهنگ دوم بازنشسته Michael Aquino هدایت میشدند (منبع18). بعد از شکنجه و آزار سرتاسری پسرهای جوان و ایجاد بیفکری و فراموشی، آنها (همراه با دختران) برای فیلمها و تصاویر مستهجن و فحشا با قدرتهای کارگزار اقتصادی و سیاسی کشور استفاده می شدند.

Bonnaci به یاد می آورد که از پایگاه نیروی هوایی بوسیله هواپیماهای باربری به پایگاه نیروی هوایی McClelland در کالیفرنیا منتقل شد. همراه با دیگر نوجوانان و جوانان بیچاره، او به Bohemian Grove آورده شد. طبقه ممتاز از این قربانیان به طور کامل استفاده می کردند و به منظور ارضا کردن هوسهای پلیدشان مرتکب اعمال بسیار پست جنسی غیر قابل باوری می شدند. برخی قربانیان ظاهرا به قتل می رسیدند.

زن بازیگر ناباب برنامه marginal talent، تلویزیون غیر اخلاقی اوانجلیست و خواننده موزیک سنتی غربی تعدادی از کسانی هستند که احتمالا در مقابل جنون ناشی از MONARCH سر فرود آورده اند. Lee Harvey Oswald (متهم به ترور جان اف. کندی در سال 1963)، Sirhan-Sirhan (متهم به ترور رابرت اف. کندی- سناتور آمریکایی و برادر کوچکتر جان اف کندی در سال 1968)، Charlie Manson، John Hinckley Jr. (متهم به تلاش برای ترور رونالد ریگان در سال 1981)، Mark Chapman (زندانی آمریکایی، قاتل جان لنون از اعضای گروه بیتلز در سال 1980)، David Koresh (ورنن وین هوول (Vernon Wayne Howell) رهبر فرقه داوودیه که بعدها نام خود را به David Koresh تغییر داد)، Tim McVeigh (تیموتی مک‌وی، شهروند آمریکایی و عامل بمب گذاری در شهر اوکلاهما در سال ۱۹۹۵) و John Salvi (تروریست آمریکایی) برخی از اسامی بدنامی هستند که قویا شک این می رود که از تولید شده های MKULTRA باشند.

بازپرورنده ها و افشا کننده ها

دکتر Corydon Hammond، روانشناسی از دانشگاه Utah، یک سخنرانی بسیار خوب تحت عنوان “Hypnosis in MPD: Ritual Abuse” در چهارمین کنفرانس سالانه منطقه شرق درسال 1992 در ویرجینا درباره تجاوز و چندگانگی شخصیت اجرا کرد. او اساسا سوء ظنهای متخصصین هوشیار بهداشت روانی، که در آن درصد معینی از بیمارانشان در معرض برنامه ریزی کنترل ذهن در یک حالت منظم شدید قرار گرفته اند را تایید کرد،. Hammond به ارتباط پژوهش کنترل ذهن نازی، ارتش و CIA، حروف یونانی و برنامه ریزی رنگ اشاره کرد و صریحا متذکر پروژه MONARCH شد.

مدت کمی بعد از آغاز سخنرانی، او تهدید به مرگ شد. دکتر Hammond چون نمیخواست امنیت خانواده اش را به خطر اندازد، انتشار این اخبار را متوقف کرد. Mark Phillips، برقکار بازنشسته سازمان دفاع، دزدکی از برخی فعالیتهای فوق محرمانه کنترل ذهن انجام شده توسط دولت ایالات متحده با خبر شد. رفتار کنجکاوانه، وجدان قوی و حس قلبی اش نسبت به Cathy O’Brien، او را وادار کرد عملکردهای داخلی این فریب بزرگ که از سال 1991 شروع شده بود را فاش کند. آنگونه که گفته می شود، او به خانم O’Brien کمک کرد از این حالت اسیری رهایی یابد و توانست او را در طی چند سال در آلاسکا باز پروری کند. او با منتقدینی که به صحت ادعاهایش مشکوک بودند بحث و جدل می کرد. Valerie Wolf درمانگر اهل نیو اورلئان، قبل از هیئت بررسی تحت نظر رئیس جمهور در مورد آزمایشهای انسانی پرتو افشانی در 15 مارس 1995 در واشینگتون دی سی دو تا از بیمارانش معرفی کرد. گواهی حیرت انگیز این دو زن شجاع شامل گزارشهای دکترهای آلمانی، شکنجه ها، داروها، شوک الکتریکی، هیپنوتیزم و تجاوز جنسى، به علاوه قرار گرفتن در معرض مقادیر نامعلوم تشعشع بود. Wolf و بیمارانش گفتند که آنها خاطرات این برنامه CIA را بدون تکنیکهای بازگشت به گذشته و هیپنوتیزم بازیابی کردند (منبع19). Wolf در حال حاضر قسمت زیادی از وقتش را صرف مشاوره دادن به چنین بازماندگانی می کند.

David E.  Rosenbaum، وکیل نیروی کار کمپانی Atlantic Richfield (ARCO)، پژوهشی نه ساله در مورد ادعاهای شکنجه جسمی و به زور آماده سازی تعداد زیادی از کارکنان واحد صنعتی ARCO در موناکو انجام داد (منبع20). موکلان او Jerry L. Dotey و Ann White، قربانیان مسلم تحت تاثیر پرتو افشانی بودند؛ ولی از آنجا که آقای Rosenbaum در جلسات بعدی مصاحبه کاوش عمیق تری کرد، “جعبه پاندورا” آشکار شد. حیرت انگیز ترین نتیجه گیری او این بود که Jerry L. Dotey و Ann White احتمالا فرزند آدولف هیتلر بودند، بر اساس شباهتهای غیر طبیعی مطابق با عکس ها (مشخصات صورت؛ استخوان بندی و اندازه استخوانها که بسیار قابل ملاحظه بودند). Rosenbaum همچنین بیان می کند: “هر دوی آنها احساسات و تجربه هایی بروز می دهند که نشان می دهد آنها دوقلو هستند”. Dotey و White مادامی که تحت تاثیر داروهای القای هیپنوتیزمی بودند به طور بدیهی در معرض انواع مختلف شکنجه ها قرار می گرفتند، هریک از آنها حداقل تحت سه تکنیک آموزشی توسط پزشکان قرار گرفتند. هر قربانی آموخته بود به محض وقوع یک محرک خاص به حالت هیپنوتیزمی وارد شود، که معمولا یک لغت یا اصطلاح “راهنما” است و آموخته بودند “به یاد آورند كه فراموش كنند” آنچه را که در حالت هیپنوتیزم رخ می دهد. برای ایجاد عکس العملهای تقریبی به حالات ویژه، آنها مکررا در معرض مراحل یکسان محرک و پاسخ بودند. به عقیده Rosenbaum، کهنه کاران MKULTRA، دکتر Bernard Diamond، دکتر Martin Orne و دکتر Josef Mengele، به طور مرتب از تاسیسات ARCO دیدن می کردند. آماده سازی خاص Dotey و White برای ایجاد مصنوعی شخصیتهای دوگانه آلمانی در نظر گرفته شده بود. Rosenbaum، که یهودی است، با وجود شرایط به ظاهر پر مخاطره دوستیش با آن دو را ادامه داده است.

دیگر درمانگران مشهور درگیر در بازپروری Cynthia Byrtus، Pamela Monday، Steve Ogilvie، Bennett Braun، Jerry Mungadze و Colin Ross هستند. برخی مشاوران مسیحی قادر بوده اند با موفقیت محدودی بخشی از برنامه ریزی را رفع کنند.

مقصر قلمداد کننده ترین حکم تا به امروز درباره امکان پذیر بودن وجود پروژه MONARCH توسط یک مامور دولتی صورت گرفت که توسط Anton Chaitkin، یک نویسنده نشریه The New Federalist نوشته شد.

وقتی از سرپرست سابق CIA، William Colby، پرسیده شد “نظرتان درباره MONARCH چیست؟” او با عصبانیت و بطور مبهم جواب داد “ما آن را بین اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 1970 متوقف کردیم”.

روزنامه نگارانی که درمورد این موضوع به تفصيل توضیح داده اند عبارتند از Walter Bowart نویسنده کتاب Operation Mind Control، Jon Rappoport نویسنده کتاب

U.S. Government Mind-Control Experiments on Children و Alex Constantine نویسنده کتاب Psychic Dictatorship In The USA.

 

پروژه جنایتکارانه ی مونارچ در زمان حال نیز ادامه دارد. برای مشاهده و ملموس شدن این پروژه سیل فیلمها، سریالها، بازیها و… وجود دارد که به این پروژه در آزمایشگاههای داروینیستی اشاره دارد. در این بین سریال فرینج که اکنون فصل سوم آن در حال پخش است، به این موضوع می پردازد. جالب است بدانید که بخش عظیمی از بودجه ی این سریال توسط وزارت دفاع آمریکا برای پیشبرد اهداف صهیونیست ها در آینده نزدیک، پرداخت شده و جالبتر از آن اینکه این سریال از شبکه ای پخش می گردد که رئیس آن رابرت مرداک (روپرت مردوخ) صهیونیست است.

برای فهم بهتر این پروژه توجه شما را به تحلیل و بررسی رئیس مرکز تحقیقات و بررسی “دکترینال امنیت بدون مرز” جلب می نمایم. ضمنا دراین تحلیل و بررسی (مخصوصا قسمت دوم) بخشهایی از سریال فرینج به همراه سومین فیلم تاریخ سینمای هالییوود یعنی فیلم سینمایی Inception نیز قابل مشاهده است.

 

انقلاب اسلامی و جهان های موازی (قسمت اول) با حضور دکتر حسن عباسی
17/11/1389

.::. دانلود با کیفیت بالا .::.

(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۵۶۷*۷۴۴)

تاریخ ماندگاری لینک اصلی: نا محدود
منبع: MobinMedia.ir

 

انقلاب اسلامی و جهان های موازی (قسمت دوم) با حضور دکتر حسن عباسی

.::. دانلود با کیفیت بالا .::.

(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۵۶۷*۷۴۴)

تاریخ ماندگاری لینک اصلی: نا محدود
منبع: MobinMedia.ir

منبع: “هکران قلبها و مغزها” 


پاورقیها {…} :

11- اگر کسی برای مدتی از احساس محروم شود یا میزان تحریک‌های محیط به حداقل برسد، به محرومیت حسی گرفتار خواهد شد. مثلا اگر چشمهای فردی را به مدت نسبتا طولانی بسته نگه دارند یا در جایی زندگی کند که برای مدتی هیچ صدایی نشنود، به محرومیت بینایی یا شنوایی دچار خواهد شد. افرادی که برای مدت مدیدی تنها به سر می‌برند، مثل جنگلبانان، در نتیجه میزان تحریک‌های اجتماعی آنها به حداقل می‌رسد، به اوهام و تخیلات گرفتار می‌شوند و حرکات دیوانگان را بروز می‌دهند.

یا رانندگانی که در جاده‌های خلوت ، مستقیم و طولانی رانندگی می‌کنند. گزارش می‌دهند که شبها اجسام عجیبی در مقابل اتومبیل یا روی شیشه جلو می‌بینند. افرادی که به حبس انفرادی محکوم می‌شوند و مدتی از دیدن و شنیدن محروم می‌مانند، حالتی از خود نشان می‌دهند که حکایت از دگرگونی شخصیت آنها می‌کند. آنچه تحت عنوان شستشوی مغزی نام برده می‌شود، در واقع همان آثار محرومیت حسی است.

شیوه عمل به این صورت است که فرد را در محیطی ناراحت کننده ، در شرایطی دشوار و به حالت انزوا نگه می‌دارند، بطوری که امکان ارتباط با دیگران را پیدا نمی‌کند. در اثر تنهایی ، محرومیت از تماس‌های اجتماعی ، گرفتار شدن به غصه و هیجان به تدریج عنان اختیار را به دست توهمات و تخیلات می‌دهد. در این حالت است که فرد سخت تلقین پذیر می‌شود و هر چه به او بگویند بی‌چون و چرا می‌پذیرد..

12- برنامه ريزی عصبی – كلامی» ترجمهNeuro – Linguistic Programming يا به اختصار (NLP) است. اين علم به چگونگی تأثير كلام و افكار بر سيستم عصبی ما می پردازد. هر گاه عملی به صورت عادت و تكرار درآيد،‌ كنترل عصبی آن از قسمتهای بالايی مغز به پايين آن منتقل می شود. به عنوان مثال يك ماشين نويس در روزهای اول كار، برای تايپ صحيح كلمات نياز به تمركز كامل دارد ولی پس از تمرين فراوان،‌ اين توانايی را پيدا می كند كه در حال تايپ كردن، با شما صحبت هم كند. نكته جالب اينجا است كه هرگاه پيامی به صورت عادت و تكرار درآيد،‌ كنترل عصبی آن نيز از قسمتهای بالايی مغز به پايين آن منتقل می شود. اين پيام می تواند به صورت تصوير يا كلامی مثبت يا منفی باشد. تك تك واژه هايی كه به زبان می آوريم يا افكاری كه در ذهن می پروريم، سبب ايجاد يك ارتعاش عصبی خاص در مغز می شود كه اين ارتعاش در اثر تكرار به لايه های عميق تر مغز نفوذ می كند،‌ در ناخودآگاه می نشيند،‌ آن را برنامه ريزی می كند و به صورت يك فايل به اجرا در می آيد

13- معبد سِت (Temple of Set) یکی از مخوف ترین، مشهورترین و مخفی ترین سازمان‌های شیطان پرستی است. معبد سِت اولین جامعه مخفی است که ادعای رهبری جهانی «طریقت دست چپ» در جهان را دارد. تعالیم آن شامل فلسفه شیطان و تمرینات سحر است.

معبد ست در سال ۱۹۷۵ توسط مایکل آکینو (Michael Aquino) در سانفرانسیسکو بنیان گذاری شد. او و گروهی دیگر ار کشیشان کلیسای شیطان به خاطر اختلافات فلسفی و مدیریتی، همچنین به خاطر فساد موجود در کلیسای شیطان، از آن جدا شده و سازمان معبد ست را تشکیل دادند. در همان سال، معبد سِت به عنوان یک کلیسای بی فایده در کالیفرنیا به ثبت رسید.

بارز ترین تفاوت میان کلیسای شیطان (Church of Satan) و معبد ست مربوط به مفهوم شیطان است.

معتقدین به کلیسای شیطان (C.o.S)، که سِیتنیست (سیطنیست Saitanist) نامیده می‌شوند بر این باورند که شیطان موجودی نمادین است، و وجود خارجی ندارد. آنها از شیطان برای نشان دادن توجهات خود و به استهزاء گرفتن مسیحیت بهره می‌گیرند.

در حالی که پیروان معبد سِت که سِتیانس (Setians) نامیده می‌شوند معتقدند که شیطان واقعی وجود دارد که به آن «پادشاه تاریکی (The Prince of Darkness)» می‌گویند.

آنها او را «سِت، پادشاه حقیقی تاریکی» (“Set” the TRUE Prince of Darkness) می‌نامند. سِیتِن (Satan) نامی است مأخوز از انجیل به عنوان پادشاه تاریکی؛ ولی سِت (Set) نام خداوند مرگ و عالم اموات در مصر باستان است.

14- تبهکار و جانی آمریکایی، به عنوان رهبر جماعتی که با نام «خانواده منسن» در دهه ۱۹۶۰ میلادی در کالیفرنیا فعال بودند، شهرت دارد. افراد خانواده منسن از نظریه او با عنوان «درهم و برهمی» پیروی می‌کردند. چارلز منسن در «درهم و برهمی» وقوع جنگی را مابین نژاد سیاه و سفید پیش‌بینی کرده که بر اثر تنش‌های نژادی در دوره آخرالزمان رخ می‌دهد. منسن پیش‌بینی کرده بود که طی دوران جنگ موعود ایالات متحده ویران خواهد شد و پس از پایان جنگ «خانواده منسن» قدرت را در دست می‌گیرند. پس از آنکه منسن در یکی از جلسه‌های دادگاه‌اش به این مطلب اشاره کرد که نام نظریه‌اش را از یکی از ترانه‌های بیتلز به عاریت گرفته، این رابطه او با موسیقی راک از همان دوره نام‌اش در فرهنگ عامه را با عناوین جنون، خشونت و وحشت همراه کرد.


منابع (…) :

12. Dr. Corydon Hammond, The Greenbaum Speech, 1992; Mark Phillips and Cathy O’Brien, Project Monarch Programming Definitions, 1993

13. Gerald L. Posner, Mengele: The Complete Story, McGraw-Hill, 1986

14. Lucette Matalon Lagnado, Dr. Josef Mengele and the Untold Story of the Twins of Auschwitz, Morrow, 1991

15. Gordon Thomas, Journey into Madness: The True Story of Secret CIA Mind Control and Medical Abuse, Bantam Books, 1989

16. Cathy O’Brien and Mark Phillips, Trance Formation of America, 1995

17. John DeCamp, The Franklin Cover-Up, Child Abuse, Satanism and Murder in Nebraska, AWT Inc, 1992

18. Anton Chaitkin, “Franklin Witnesses Implicate FBI and U.S. Elites in Torture and Murder of Children”, The New Federalist, 1993

19. Jon Rappoport, “CIA Experiments with Mind Control on Children”, Perceptions Mag’, September/October 1995, p. 56

20. David E. Rosenbaum, Esq., First Draft Overview of Investigation of the Group, 1983-1993

Loading

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!