سیلی ملت ایران به استکبار جهانی محکم تر از 22 بهمن خواهد بود/ حساسیت انتخابات روز جمعه بیشتر از انتخابات مجالس قبلی است

0

به لطف الهی، ملت ایران در انتخابات روز جمعه، سیلی سخت تر از سیلی 22 بهمن به چهره استکبار خواهد زد و عزم و اراده مستحکم خود را به رخ دشمن خواهد کشید تا جبهه استکبار بداند که در مقابل این ملت، کاری از پیش نخواهد برد.

به گزارش   پایگاه اطلاه رسانی دفتر مقام معظم رهبری ،هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم و خانواده های معظم شهیدان و ایثارگران، صبح امروز با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی حساسیت انتخابات روز جمعه را بیشتر از انتخابات دوره های قبل دانستند و با اشاره به اهمیت بسیار زیاد حضور گسترده مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تأكید كردند: به لطف الهی، ملت ایران در انتخابات روز جمعه، سیلی سخت تری از 22 بهمن ، به چهره استكبار خواهد زد و عزم و اراده مستحكم خود را به رخ دشمن خواهد كشید تا جبهه استكبار بداند كه در مقابل این ملت، كاری از پیش نخواهد برد.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تبلیغات پرحجم و گسترده چندین ماهه رسانه های جبهه استكبار برای دلسرد كردن مردم از حضور در انتخابات مجلس افزودند: در همه دنیا، انتخابات پرشور، مظهر زنده بودن یك ملت و عزم و اراده راسخ آنان است، بنابراین در هر كشوری كه حضور مردم در انتخابات گسترده باشد، نشانه هوشیاری ملت و همراهی آنان با نظام خود است.
ایشان با اشاره به درصد پایین مشاركت مردم امریكا در دوره های مختلف انتخابات ریاست جمهوری در سالهای اخیر، خاطرنشان كردند: این میزان مشاركت، با حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 و همچنین انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی، به هیچ وجه قابل مقایسه نیست و هدف تبلیغات پرحجم رسانه های جبهه استكبار نیز، گرفتن این حضور پرشور و گسترده از ملت ایران است.
رهبر انقلاب اسلامی افزودند: آن چیزی كه از لطف الهی احساس می كنم و احتمال قوی می دهم، این است كه ملت ایران در انتخابات روز جمعه، سیلی سخت تری به چهره استكبار خواهد زد.
حضرت آیت الله خامنه ای تأكید كردند: دلهای مردم و هدایت آنها به دست خداوند متعال است و هنگامی كه دل ملت، مسئولان و دلسوزان كشور با خدا باشد، پروردگار نیز راه را باز و توفیق را نصیب خواهد كرد و به فضل الهی، این توفیق روز جمعه نصیب ملت ایران خواهد شد.
ایشان با تأكید بر اینكه حضور در انتخابات، حقیقتاً ضربه ی محكمی به چهره استكبار است، افزودند: آنچه در انتخابات بسیار مهم است، حضور گسترده مردم است، زیرا هرچه حضور مردم بیشتر باشد، مجلسی تواناتر و شجاع تر و با پشتوانه محكم تشكیل خواهد شد و چنین مجلسی خواهد توانست  صدای آحاد مردم را با قدرت به گوش دنیا برساند.
رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان كردند: البته در كنار مسئله حضور مردم، رأی به نامزدهای صالح نیز مهم است.
حضرت آیت الله خامنه ای حساسیت انتخابات روز جمعه را بیشتر از انتخابات دوره های قبل ارزیابی و تأكید كردند: حساسیت این دوره از انتخابات به این علت است كه جبهه استكبار همه تیرهای خود را بر ضد ملت ایران، خرج كرده و به تیرهای آخر رسیده است، بنابراین مردم باید بایستند و عزم و اراده خود را به رخ دشمن بكشند تا جبهه استكبار بداند كه در مقابل این ملت نمی تواند مقاومت كند.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به اظهارات صریح و علنی سردمداران جبهه استكبار مبنی بر اعمال فشار و تحریم برای خسته و دلسرد كردن ملت ایران، افزودند: امریكا، غرب و صهیونیسم می خواهند مردم ایران را از حركت در راهی كه منجر به بیداری عمومی دنیای اسلام شده و به صورت یك الگو درآمده است، باز دارند و به ملتهای دیگر بگویند، ملت پیشرو ایران دلسرد شده و این الگو شكست خورده است.
حضرت آیت الله خامنه ای تأكید كردند: اما عجیب است كه بعد از گذشت بیش از 30 سال و حتی افزایش فشارهای سیاسی، اقتصادی، تبلیغاتی و امنیتی، ملت ایران، شاداب تر، زنده تر، با استقامت تر و مصمم تر از هر زمان دیگری است.
ایشان خاطرنشان كردند: راهپیمایی 22 بهمن امسال و حركت عظیم مردم در پشتیبانی از نظام اسلامی، یك سیلی به صورت استكبار بود زیرا دشمنان ملت ایران آرزو دارند، گروهك هایی را به خیابان بیاورند تا بر ضد نظام اسلامی شعار دهند.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به تظاهرات مردم اروپا بر ضد دولتهای خود افزودند: خوابی كه دشمن  برای ملت ایران دیده بود، اكنون برای خودشان تعبیر شده و این پیروزی ملت ایران است.
حضرت آیت الله خامنه ای تأكید كردند: ملت ایران، با وجود همه فشارها و حتی به شهادت رساندن دانشمندان جوان كشور، اجازه نداده است توطئه های جبهه استكبار به نتیجه برسد.
ایشان در ارزیابی جامع از شرایط كشور خاطرنشان كردند: امروز ملت ایران در همه ابعاد، با یك نگاه راهبردی، در حال حركت رو به جلو است و از هر زمان دیگری نیز مصمم تر و سرحال تر است.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به شادابی و نشاط نسل جوان كنونی افزودند: شهدا، كه عموماً از نسل جوان بودند، اكنون به یك الگوی با عظمت برای جوانان و آحاد مردم تبدیل شده اند.
حضرت آیت الله خامنه ای با ذكر نمونه هایی از جوانان الگو در تاریخ اسلام بویژه حضرت امام حسن عسگری (ع) و حضرت امام جواد (ع)، خاطرنشان كردند: شهدا به عنوان الگوی نسل جوان و آحاد مردم، ناظر به سرنوشت و اعمال ملت ایران هستند و هر اقدام و حضوری كه موجب حركت پرشتاب تر در مسیر رو به جلو كشور شود، قطعاً موجب خرسندی روح امام بزرگوار و روح شهدا خواهد شد

Loading

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!