اوضاع منطقه و جهان به خوبی دست برتر جمهوری اسلامی را نشان می دهد

0

  (۱۳۹۱/۰۹/۰۷ ) 

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامي ظهر امروز(سه شنبه) در ديدار فرمانده و مسئولان نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي با اشاره به اهداف بلند جمهوري اسلامي ايران و موفقيت هاي پي در پي نظام اسلامي در دستيابي به اين اهداف خاطرنشان كردند: نگاه به اوضاع منطقه و جهان به خوبي دست برتر جمهوري اسلامي را در اين تحولات نشان مي دهد.
ايشان با تأكيد بر اينكه يكي از دلايل جنجالهاي صورت گرفته عليه جمهوري اسلامي توفيقات كسب شده است، افزودند: در مقايسه ي سياست خاورميانه اي غربي ها و سياست خاورميانه اي جمهوري اسلامي به وضوح مشاهده مي شود كه سياست منطقه اي جمهوري اسلامي به اهداف خود نزديك شده است.
فرمانده كل قوا، توانايي جمهوري اسلامي براي دستيابي به اهداف را زياد دانستند و تأكيد كردند: پيشرفت و عبور از موانع در سايه توفيق خداوند متعال، همت، ‌نشاط و انگيزه دست يافتني خواهد بود.
رهبر انقلاب در اين ديدار كه به مناسبت هفتم آذر سالروز نيروي دريايي ارتش برگزارشد، سواحل گسترده جمهوري اسلامي و بويژه ساحل درياي عمان و عقبه ي آن در منطقه مُكران را ثروت عظيم ملي توصيف كردند و افزودند: اگر دولت و ساير مسئولان با نگاه راهبردي به مناطق دريايي، به كمك بيايند، اين منطقه ي عظيم و مهم مي تواند توانايي هاي زيادي را براي جمهوري اسلامي بوجود آورد.
پيش از بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامي، اميردريادار سياري فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به تدابير فرماندهي معظم كل قوا در ارتباط با نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي گزارشي از برنامه هاي فعلي و آتي اين نيرو در زمينه ي شناورهاي سطحي، زيرسطحي، نيروي انساني و حضور در آبهاي بين المللي بيان كرد.

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

Loading

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!