شیوه‌های ابلهانه سیاستگذاران درمانده و پریشان غربی نتیجه نخواهد داشت

0

خبرگزاری فارس: مقام معظم رهبری خاطر نشان کردند: تکرار شیوه های ابلهانه و بی‌خاصیت سیاستگذاران درمانده و پریشان غربی برای ایران هراسی، باز هم نتیجه نخواهد داشت و بار دیگر طعم تلخ شکست را خواهند چشید.

خبرگزاری فارس: شیوه‌های ابلهانه سیاستگذاران درمانده و پریشان غربی نتیجه نخواهد داشت

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، مراسم مشترک یگان های نظامی و انتظامی مستقر در استان کرمانشاه عصر امروز(پنج شنبه) با حضور حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در محل پادگان لشگر 81 زرهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
فرمانده معظم کل قوا در ابتدای ورود به پادگان لشگر 81 زرهی ارتش، در محل یادمان شهداء حضور یافتند و با قرائت فاتحه، یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس را گرامی داشتند و علوّ درجات آنان را مسئلت کردند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای سپس از یگانهای حاضر در میدان سان دیدند.
فرمانده کل قوا در این مراسم در سخنانی با اشاره به اقتدار روز افزون نظام جمهوری اسلامی ایران در سه دهه گذشته تأکید کردند، امروز ملت ایران، نظام جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح در میان ملتهای منطقه عزیز و مورد احترام هستند.
حضرت آیت الله خامنه ای علت اصلی تلاش قدرت‌های استکباری برای ایران هراسی و اسلام هراسی را عزت و اقتدار روزافزون نظام اسلامی ایران در منطقه دانستند و خاطر نشان کردند: تکرار شیوه‌های ابلهانه و بی‌خاصیت سیاستگذاران درمانده و پریشان غربی برای ایران هراسی، باز هم نتیجه نخواهد داشت و بار دیگر طعم تلخ شکست را خواهند چشید.
ایشان افزودند: رژیم مستکبر آمریکا گرفتار مشکلات و باتلاق هایی شده که نتیجه سیاست‌ها و عملکرد غلط این رژیم است.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: راه خلاصی آمریکا از این باتلاق ها همچون باتلاق افغانستان، شیوه های مادی، نگاه متکبرانه و روحیه تجاوزکارانه نیست بلکه راه حل، روش جمهوری اسلامی ایران یعنی منطق، عقل و معنویت است.
حضرت آیت الله خامنه ای نیروهای مسلح ایران را دارای امتیازات و ویژگی‌های ممتازی دانسته و افزودند: حفظ امنیت بعنوان بستر پیشرفت در همه عرصه ها، و ایمان مستحکم برای فدا کردن جان، دو ویژگی برجسته نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.
ایشان با اشاره به شکست رژیم صدام و قدرت‌های حامی این رژیم از جمله شیطان بزرگ آمریکا، در جنگ تحمیلی 8 ساله، خاطر نشان کردند:ایستادگی و پیروزی ملت ایران در جنگ تحمیلی، به دنیا ثابت کرد که تهاجم به جمهوری اسلامی ایران پُرهزینه است.
پیش از سخنان فرماندهی کل قوا، امیر سرتیپ پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به طرح تحول این نیرو در بخش‌های ساختار و سازمان، نیروی انسانی، و تجهیزات گفت: مرحله اجرایی طرح تحول ساختاری نیروی زمینی ارتش آغاز شده و آموزش مستمر کارکنان پایور و وظیفه و مجهز کردن یگان‌ها به تجهیزات پیشرفته بومی در اولویت قرار گرفته است.
سرتیپ دوم منوچهر کاظمی فرمانده قرارگاه منطقه غرب نیروی زمینی ارتش نیز گزارشی از آمادگی یگان‌های مختلف این نیرو در منطقه غرب کشور ارائه کرد.
در پایان این مراسم یگان‌های حاضر در میدان از مقابل فرماندهی معظم کل قوا رژه رفتند.

Loading

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!