هرم قدرت در آیین شیطان + عکس

18
3zy6d7krxnnfllbpw15w.jpg

در این طبقه ۳۰۰ خاندان ثروتمند یهودی معرفی می شوند که زیر نظر ۱۳ خاندان تاجدار دنیا را اداره می کنند.این ۳۰۰ خاندان به قدری ثروتمنداند که ثروتشان در مخیله من و شما نمی گنجد. طبیعتا منظور از خاندان ثروتمند خاندانی چون Bill Gates نیست. این ۳۰۰ خاندان یهودیان هستند که نامشان کمتر به گوشمان خورده یا اصلا به گوشمان نخورده است.

 

 

 

، خداوند در سوره توبه می فرماید :
“يُرِيدُونَ أَنْ يُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَنْ يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ”
اما تفسیر پله به پله هرم
راس هرم
در کمال بی شرمی چشم شیطان را در راس این هرم قرار داده اند و همان گونه که می دانید (با این که ما توقیت نمی کنیم) این چشم به شدت به چشم دجال آخرالزمان شباهت دارد .

شاه جهان
تصویر یک شاه در بالای هرم قرار دارد. یعنی یک نفر پادشاه کل جهان است بی آنکه شما بدانید. البته پژوهش گران غربی بیان کرده اند که احتمالا این شاه جهان همان ملکه انگلیس (ملکه الیزابت) است.شاید به همین دلیل کشور انگلیس سلطنتی نگه داشته شده است.برای اطلاع شما مسئولان شبکه های BBC را ملکه الیزابت به شخصه تعیین می کند.

در فیلم ۲۰۱۲ که پایان دنیا را به تصویر کشیده است اولین کسی که وارد کشتی نجات بخش می شود ملکه انگلیس همراه ۲ سگ خود است. (در فیلم ۲۰۱۲ کشتی نجات بخش با کشتی نجات بخش حضرت نوح (ع) مقایسه می شود. کشتی نوح دینداران را نجات داد ولی کشتی آمریکایی ها ثروتمندان را نجات می دهد.)

شورای ۱۳ تاج دار
در این طبقه ۱۳ خانواده سلطنتی کل دنیا را اداره می کنند. از جمله این خاندان ، خاندان سلطنتی بریتانیا ، خاندان سلطنتی اسپانیا ، خاندان سلطنتی مالت (که در جزیره مالت ساکن اند) و غیره می باشند.

انجمن ۳۰۰ خاندان
در این طبقه ۳۰۰ خاندان ثروتمند یهودی معرفی می شوند که زیر نظر ۱۳ خاندان تاجدار دنیا را اداره می کنند.این ۳۰۰ خاندان به قدری ثروتمنداند که ثروتشان در مخیله من و شما نمی گنجد. طبیعتا منظور از خاندان ثروتمند خاندانی چون Bill Gates نیست. این ۳۰۰ خاندان یهودیان هستند که نامشان کمتر به گوشمان خورده یا اصلا به گوشمان نخورده است. خاندان روچیلد ، خاندان راک فِلِر ، خاندان مِندِز ، خاندان آبنادانا ، خاندان بِنونیزد از آن دسته اند.

نکته : گفته شده است که دجال خود را امام زمان معرفی خواهد کرد. یاران امام زمان ۳۱۳ نفراند.
۱۳ تاجدار + ۳۰۰ خاندان = ۳۱۳

خاندان های قدرتمند تابع
این خاندان تعدادشان می تواند متغیر باشد. باز ویژگی اینها ثروتمندی و اغلب یهودی بودن است. شاید خاندان Bill Gates در این طبقه بتواند قرار گیرد.

اتاقهای فکر
اکنون که این خاندان ثروتمند جمع شده اند تا بر دنیا حکومت کنند طبیعتا ثروتمندی آنها دلیل بر متفکر بودنشان نیست. پس باید اتاقهای فکری ترتیب داد و از بزرگترین متفکران دنیا در آنها استفاده کرد تا بتوانند هرچه بهتر در راستای اهداف صهیونیسم در ضمینه های سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی و … به اداره دنیا بپردازند. کل تشکیلات و لژهای فراماسونری که اینهمه در مورد آن بحث شد در این طبقه قرار می گیرد. از اعضای این گروه که در تصویر به آنها اشاره شده میتوان به گروه بیلدربرگ ، کلوپ رم و … اشاره کرد.

سلطه بر دارایی های جهان
تمام بانک های جهانی بلا استثنا توسط یهود اداره میشود. یعنی اگر پول خود را در بانکهای جهانی قرار دهیم یعنی در اختیار یهود قرار داده ایم تا با آن به تجارت بپردازد. Pay Pal ها از این دسته اند. بنیان گذار ربای شبکه ای همین یهودیان هستند. در تاریخ درج شده که گاهی اوقات در اروپا تا ۴۳ درصد از مردم ربا می گرفتند. خون مردم را در شیشه کرده بودند.

سلطه بر منابع جهان
یهود قصد دارد بر تمام منابع جهان تسلط بیابد به همین دلیل به برخی کشور ها حمله می کند تا به هر قیمتی بر آنها مسلط شود. به آمار زیر توجه کنید …

تخمین ذخایر نفت برخی کشور های جهان:
آمریکا و نروژ ۱۰ سال
کانادا ۸ سال
ایران ۵۳ سال
عربستان ۵۵ سال
امارات ۷۵ سال
کویت ۱۱۶ سال
عراق ۵۲۶ سال

به همین دلیل هر کجا که منبع غنی باشد یهود آنجاست. برای همین یهود از کل اروپا لهستان را انتخاب می کند. چون لهستان منابع غنی پتاس داشت و انبار غله اروپا بود. همان طور که می دانید پتاس ماده اولیه تولید مواد منفجره چون باروت است. یهودیان در اروپا جنگ راه می انداختند و به کشورهای اروپایی باروت و غذا می فروخت و با جنگ راه انداختن میان اروپاییان خود به کناری می نشست و پول میشمارید.
در قرآن آمده است که : “لتجدن اشد الناس عداوتا للذين آمنوا اليهود واللذين اشركوا”

سلطه بر جمعیت جهان
برای سلطه بر جمعیت جهان راهکار چیست ؟
روش کار : از بین بردن تولید نسل ، کاهش ازدواج ، افزایش طلاق ، افزایش بی بند و باری جنسی ، افزایش بیماری های واگیردار و ..
مگر چندین سال پیش خوک وجود نداشت. چرا آنفولانزای خوکی چندین سال پیش نبود؟ در سایت موسسه ای در واشنگتن به نام Centers for Disease Control یا CDC اعتراف عجیبی نوشته شد. در این سایت بیان شد که وظیفه این موسسه ساخت ویروس های واگیر دار به اشکال مختلف از جمله خوکی و مرغی و غیره است.این موسسه هم اکنون روی ویروس هایی کار می کند تحت عنوان biological terrorism که بطور مثال این ویروس ژن عرب را از غیر عرب تشخیص دهد و فقط عرب را آلوده کرده و بکشد و بر افراد دیگر تاثیر نگذارد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع ویروس و این موسسه روی نام هرکدان کلیک کنید.

جمعیتی در ایران با مذهب تشیع در هشت سال دفاع مقدس به قدری این یهودیان را انگشت به دهان نگه داشت که این گروه بیلدربرگ در اتاق های فکر خود جلساتی ترتیب دادند و طی آن اعلام کردند که باید به سرعت رشد جمعیت در میان ایرانیان و بخصوص شیعیان متوقف شود بلکه معکوس شود.

و این برنامه عملی شد. نتیجه آن چه شد ؟ من و شما نوشتیم “فرزند کمتر ، زندگی بهتر”.قبول دارم که رشد جمعیت نیاز به تامین اقتصادی و رفاهی و امثالهم دارد. ولی این آمار باید مدنظرمان باشد که : ایران در بین ۷۰ کشور جهان با ۱.۸ درصد رشد جمعیت رتبه اول کنترل جمعیت را داراست. و جالب تر اینکه اسرائیل در این آمار با ۸ درصد رشد جمعیت رتبه ۷۰ را داراست. وهابیان طبق حکم مفتی های خود باید ۴ زن داشته باشند و تا می توانند فرزند به دنیا بیاورند. رشد جمعیت وهابیت در ایران هم اکنون ۸ درصد است.با یک حساب سرانگشتی می توان فهمید که تا چند سال دیگر جمعیت وهابیت در ایران در حد چشمگیری افزایش خواهد یافت.
اما چه باید کرد ؟ امام صادق در روایتی فرموده است ” هرکه در برخی امور از ترس مسائل اقتصادی تن به این کار ندهد براستی به خداوند سوءظن دارد . یکی از این امور ازدواج است”

سربازان پیاده نظام
به این قسمت با دقت کنید. یهودیان در پروتکل های ۲۴ گانه خود گفته اند که باید همه ادیان را از بین ببریم جز دین خودمان. آنقدر باید ادیان را تکه تکه کنیم که نتوانند با یک فرمان وحدت بدست آورند. (سیاست پلورالیزم) اختلاف روز عید فطر از نتایج این پروتکل ها می توان باشد. وظیفه ولایت فقیه در مملکت اسلامی همین است. اتحاد ادیان ! پس باید برنامه ای ریخت و پی ولایت فقیه را زد. باید جوانان جاهل را به خیابان ها ریخت و شعار “مرگ بر اصل ولایت فقیه” را به زبانشان انداخت. مثالهای تاریخی بسیاری در مورد فصل الخطاب بودن کلام ولایت فقیه وجود دارد که به عده ای از آنان اشاره می کنم.
۱- وقتی انقلاب اسلامی به پیروزی رسید امام خمینی (ره) حکم اعتصاب را صادر کرد. ممانعت کارمندان شرکت نفت از کار کردن در این شرکت ها کمر دولت شاه را شکست. بختیار تصمیم گرفت از اسرائیل کارگر وارد کند. امام مجدد وارد صحنه شد و حکمی داد :”خون هر خارجی که قصد کار در ایران را دارد مباح است” به دنبال این حکم یک صهیونیسم جرات ورود به ایران را نیافت.
۲- یکی از مهم‌ترین حوادثی که در ایام زعامت میرزای بزرگ شیرازی رخ داد، قضیه تحریم تنباکو بود. حکم تاریخی او در معاهده انحصار تنباکو در زمان ناصرالدین شاه -که با درخواست سید جمال الدین اسدآبادی و در پی نامه ایشان اتفاق افتاد- چنان مردم را به صحنه کشاند که شاه قاجار، مجبور به فسخ قرارداد تنباکو گردید. با صدور این حکم، مردم مبارزه سیاسی علیه قرارداد استعماری مذکور را یک وظیفۀ شرعی دانسته و به مخالفت شدید پرداختند. به‌طوری که ناصرالدین شاه مجبور شد با پرداخت غرامت، این قرارداد ننگین را فسخ کند.

این بخش به چهار قسمت مذهب ، دولت ، آموزش ، و رسانه است. از این چهار قسمت بخش رسانه به دلیل اهمیت بیشتر توضیح داده می شود.
Farsi۱ (فارسی وان) : شبکه فارسی وان که چند ماهی از افتتاحش نمی گذرد اهداف مرموزی در پیش رو دارد.اغلب فیلم و سریالهای پخش شده و درحال پخش از این شبکه مملو از روابط جنسی خانوادگی و خیانت و از این قبیل مسائل تخریب کننده بنیان خانواده است. رئیس این شبکه رابرت مرداک یهودی که رئیس سیستم های رسانه ای بزرگتری چون FOX است که این سیستم خود مشتمل بر زیر مجموعه هایی از جمله Fox News است. درباره رابرت مرداک به بیان همین مطلب بسنده می کنیم. این فرد ۵۰ روز قبل از حادثه عظیم ۱۱ سپتامبر با بهای حدود ۱۰۰ میلیون دلار اغلب دفاتر این دو ساختمان را اجاره کرد و سپس در اختیار شرکت های مختلف حاضر در برجهای تجارت جهانی قرار داد. پس از حادثه ۱۱ سپتامبر و تخریب کامل این برج ها بیمه به عنوان خسارت ۷ میلیار دلار به این مرد یهودی پرداخت کرد.

و اما جایگاه ما در این هرم قدرت : بردگان همیشه بدهکار

در پایین ترین نقطه حرم با کمال وقاهت تصویر گوسفندانی را درج کرده و روی آن عبارت DEBT SLAVES را نهاده است و با فلش اشاره کرده که :” You Are Here “
در روی قاعده هرم در همین قسمت این عبارات درج شده است.
Birth (تولد) – School (مدرسه) – Labour (نیروی کار) – Taxes (پرداخت مالیات)
Debis (بدهکاری) – Retirment Cycle (چرخه بازنشستگی)

به دنیا می اییم . تحصیل می کنیم. تبدیل به نیروی کار می شویم. درآمد خود را به پرداخت مالیات صرف می کنیم. سپس بخش اصلی چرخه رخ می دهد. بدهکاری ! وقتی بدهکار باشیم همواره به دنبال جبرانیم و در نتیجه از اتفاقات اطراف خود غافلیم. برای مثال آیا خبر دارید که چند سال پیش تانکهای آمریکایی در بین الحرمین رژه رفته اند؟سپس چرخه بازنشستگی و مرگ.
پس جایگاه بندگی چه شد. خداوند در قرآن فرمود :”ما خَلَقتُ الجِنَّ و الاِنس الا لِیَعبدون”

شیطان که رانده شد به جز یک خطا نکرد
خود را به سجده آدم رضا نکرد
شیطان هزار بار به از بی نماز
او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد

اما برای خروج از زیر این هرم و شکستن آن چه باید کرد ؟
دوستان به محض اینکه تصمیم بگیریم که از این هرم خارج شویم خداوند کمکمان خواهد کرد و امام زمان خویش را خواهد فرستاد. شرط ظهور خواست عموم است.

 
 
منبع:وبلاگ ماجراهای پشت پرده سیاست
توجه: “وعده صادق”  مطالب بالا را تایید و یا تکذیب نمیکند.نتیجه گیری به عهده شما خواننده محترم است.
 
 

 

Loading

18 COMMENTS

 1. با سلام من تونستم همه ی اعضای خونوادمو نماز خون کنم اما کار کردن تو بیرون خیلی سخته لطفا نحوه امر به معروف رو برام توضیح بدین از کجا شروع کنم.

 2. برای مقابله با این ها باید ایران را برای ظهور آماده کنیم و تا وقتی که این طور نشه به قول گفتنی (همین آش و همین کاسه).

 3. درود بر شرفتان. احسنت بر شما که این مطالب و حقایق را برای عموم آشکار میکنید.
  دوستان و هم وطنان عزیزم همه ما باید در مقابله با جبهه ی شیطان کاری که می کنیم این باشد که مطیع خدا باشیم و نمازمان را برپا کنیم تا شیطان نجس را شکست دهیم و از خداوند طلب ظهور امام زمانمان(عج) را بخواهیم. تنها کافیست در مقابل شیاطین فقط و فقط ایمانمان بخدا را مستحکم تر کنیم. خداوند حلال مشکلات است.
  دوستان عزیزم قرآن بخوانید،باترجمه اش.توکل برخدا

 4. [quote name=”میلاد مویدی”]:oops: 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😳 😥 😥 😥 😥 :cry:هیچ غلطی نمیتونن بکنن[/quote]
  سلام
  من با حرف شما موافق نیستم.چرا
  چون به گفته ی اقای رائفی پور انها قدری قدرت دارندکه به رئیس جمهورامریکا دستور حمله میدهند.
  منتظر جواب هستم.
  خداحاقظ

 5. با سلام
  استاد رائفی پور در یکی از سخنرانیهایشان این خاندانها(روچیلد،راکفلر،مندز و…)را جزو طبقه دوم هرم معرفی کرده اند و در جای دیگر اینها را جزو طبقه سوم یا همان کمیته300.من می خواستم بپرسم که بالاخره کدام یک درست است؟
  اینها جزو طبقه دوم هستند یا سوم؟
  با تشکر.

 6. وقتي اين حرفها رو خوندم و ديدم نوشته جاي شما اونجاس و فهميدم كه چقدر خدا غريبه شده واسه ما اشكم در اومد يكي اومده مارو برده كرده نه تنها ما بلكه رو كل دنيا داره فكر ميكنه بعد ما خوشحاليم نميدونم چرا خوشحالي از اينكه برده باشي از اينكه احمق باشي از اينكه كفش اونارو ليس بزني خوشحال ميشي كه زن و بچتم برده اونا باشن فكر نكن داستان به خودت ختم ميشه غيرت داشته باشم وقتي نوشته جاي شما اينجاس به شكل گوسفند يعني جاي مادرت پدرت خواهرت برادرت هم اينجاس حالا برو بازم دنبال عشق و حال كه اسمش عشق و حال نيست ممنون از استاد رافئي پور كه واقعا سالها دنبال اين بودم كه من چرا اين كره خاكي ام ولي حالا ميدونم

 7. سلام. خوش حال میشم زیاد روی نقاشی’ هرم ‘ بالا حساب باز نکنید. اگه این اراجیف بالا حقیقت می بود هیچ وقت نباید پایه ی هرم رو جمعیت ۷ میلیاردی قرار می داد. این هرم روی پایه بنا شده حالا اگه پایه نباشه دیگه هرمی وجود نخواهد داشت. از طرفی هرم رو بچرخونید چی میشه؟ اول از همه تک چشم و بعد از اون هم مثلا شاه جهان له میشن. خداوند به انسان عقل و شعور داده و همین مشخصه هست که اونو از دیگر موجودات متمایز کرده. بااین هرم میخوان مااز شیطانی بترسیم که تا وقتی نخواهیم هیچ تسلطی برما نخواهد داشت. حالا اگه از عقلمون استفاده نکنیم اون موقع هست که باید اون هرم رو باتمام جزئیاتش باور کنیم

 8. درود من نه سیاسی هستم نه مذهبی فقط یه آدمی هستم که با فکر خودم میتونم زندگیمو بسازم تمام حرفهای شما درست چرا اگر از خدا حرف میزنید منتظر ظهور بنده خدا هستید انسان هر گونه فکری که در عقل خودش بسنجد همان اتفاق برایش روخ خواهد داد حالا اگر شما میخواهید چه از شیطان اسم ببرید و چه از امام زمان همگی منتظر یه بد و یه خوب هستیم که یا جان ما رو بگیرین یا منتظر کمک باشیم خداوند به همه عقل یکسان داده پس با استفاده از عقل خودتون می تونید تصمیم بگیرید که در کجای عالم هستی می تونید زندگی کنید/ شما گفتید برده هستیم ؟ چرا همه رو برده افکار خودتون میکنید استاد/ پس اگر اینجوری باشه شما خودتون هم جزئی از همون حرم هستید که با این طرز فکر بر علیه ادیان دیگه تبلیغ میکنید / من فکر میکنم شما خودتون هم از جنس فراماسونری هستید و برای عوض کردن طرز فکر انسانها دارید تلاش میکنید که خودتون رو یه نجات دهنده فرض میکنید / البته قصد جسارت ندارم / در دنیای داریم زندگی میکنیم که روز به روز تکلونژی بیشتری میاد با طرز فکر جدیدپس این خود ما هستیم که آینده رو تعیین میکنیم نه اون چشم شیطان / ما هرچه بیشتر بخواهیم از اینگونه خرافاتها فرار کنیم بیشتر ضربه میخوریم / کنترل ما دست هیچ کس نیست دست افکار ما نگاه کردن به دهان دیگران که منتظر هستیم ببینیم چی میگن ما هم تایید کنیم

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!