نگاهي به نفوذ تورات خاخامي در زندگي يهوديان

0
khakham.jpg

ويكتور استروفسكي مامور سابق موساد در كتاب دومش بنام “ماموري كه اسرار موساد را فاش مي‌سازد “، از انجام آزمايش‌هاي مرگبارِ بيولوژيكي روي فلسطينيان و سياهان سووتيو به عنوان فعاليت‌هاي وحشتناك جناح راستِ درون موساد خبر مي‌دهد.

 

 

نگاهي به نفوذ تورات خاخامي در زندگي يهوديان

 

 

بر خلاف مسلمانان كه بعضا قرآن را براي ماه رمضان و ترحيم بستگان قرائت مي كنند، در قوم يهود به استفاده كاربردي آيات تورات اهتمام داشته و از آن در تمامي ابعاد زندگي روزمره بهره مي برند. اجازه دهيد دو روايت جالب از تورات را با هم مطالعه كنيم:
در يكي از روايات تورات آمده است كه بين لاوان و يعقوب(يعقوو:داماد لاوان) در خصوص مزد چوپاني اختلاف مي‌افتد. پس يعقوب(ع) پيشنهاد مي‌كند هر آنچه گوسفند زائيده شود و پوست آنان لكه‌دار، نقطه‌دار و خط خطي باشند براي او و مابقي گوسفندان نيز از آن لاوان و اين پيشنهاد پذيرفته مي‌گردد.
تورات درباره چگونگي موفقيت يعقوب (ع) در كتاب برشيت فصل 30 آيه 37 تا 43 آورده است: ” يعقوو چوب درخت سفيدارِ تازه و بادام و شاه بلوط برداشته در آنها قطعاتي از پوست را كَند تا سفيدي چوبها آشكار گردد. چوب‌ها را كه به قطعات، پوست كنده بود، درآبشخورها و در سنگاب‌هايي كه گوسفندان مي‌آمدند آب بنوشند در مقابل گوسفندان قرار داد. هنگامي كه مي‌آمدند آب بنوشند حرارت (جنسي) پيدا مي‌كردند. گوسفندان مقابل چوب‌ها باردار مي‌شدند و مخطط(خط خطي)، نقطه‌دار و لكه‌دار مي‌زائيدند. يعقوو بره‌ها را جدا كرده و روي گوسفند‌هاي لاوان را به طرف گوسفندان مخطط و قهوه‌اي قرار داد و براي خود گله‌هايي جداگانه ترتيب داد ولي آنها را با گوسفندان لاوان نگذاشت….اين شخص(يعقوو) بسيار وسعت يافت. داراي گوسفندان زياد، كنيزان و غلامان‏ و شتران و خراني شد. ”
حال با اين پيشينه به سراغ خانم ” گريس هال سل ” مي رويم كه در كتابي با موضوع جنبش گوش آمونيم(گروه مومنان- افراطي هاي يهودي) به نكات جالبي اشاره مي كند كه ردپاي نگاه علمي به تورات در آن ديده مي شود.
او در كتاب خود مي نويسد: براي اثبات نزديكي ظهور منجيِ يهود، حاخام‌هاي يهودي تلاش بسياري دارند تا گوساله سرخ مويي را به دنيا آورند.
“بنا به حكم هلاخا (شريعت يهود)، تنها خاكسترِ گوساله‌ي سرخِ سوزانده شده‌ي مخلوط با آبِ مخصوص مي‌تواند بني‌اسرائيل را تطهيركند و آنها را شايسته بالا رفتن از تپه هيكل (منظور از هيكل، خانه خدا مي باشد كه يهود ادعا مي كند خرابه هاي آن زير قبه الصخره و مسجدالاقصي مي‌باشد.)نمايد. اما اين قبيل گوساله‌ها بسيار كمياب‌اند. در واقع، مشخصات دقيقي كه از آنها ارائه شده آن چنان است كه يافتن چنان گوساله‌هايي غيرممكن مي‌گردد. گوساله بايد كاملاَ سرخ رنگ باشد، حتي شاخ‌هايش و بيني‌اش به همين رنگ باشد، يك موي بدنش هم به رنگ ديگري نباشد. از اين گذشته هرگز باري حمل نكرده و حتي براي لحظه‌اي كسي بدان تكيه نداده باشد. جنبش گوش‌آمونيم براي اين طرحِ موعودگرايانه، حاخام‌هايي را استخدام كرده‏، دامداري راه انداخته و از دانشمندان خواسته‌اند تا با همكاري در يك پروژه‌ي پيچيده‌ي مهندسيِ ژنتيك، موجودي با آن مشخصات ايجاد كنند. اينجا بنيادگرايي و فناوريِ برتر دوشادوش هم پيش مي‌روند. ”
آري يعقوب(ع) با فريب حيوانات و استفاده از روش علمي آن روز‏، بره‌هايي به دنيا مي‌آورد، آن طور كه خود مي‌خواست. و امروز در فلسطين اشغالي دانشمندان عبري با اين پيشينه‌ي توراتي اسرائيل را از لحاظ محصولات لبني، دامي و ميوه خودكفا نموده اند.
اما روايت دوم به اين ترتيب است كه فرعون تحت هيچ شرايطي حاضر نبود بني‌اسرائيل را آزاد نموده تا از يوغ بندگي او رها شوند. خداوند بلاهاي مختلفي را نازل مي‌نمايد، تا فرعون هدايت شود و بني اسرائيل را آزاد كند، اما او توجهي نمي كند. جالب اينكه عذاب‌ها فقط شامل مصري‌ها شده و به بني‌اسرائيل آسيبي وارد نمي‌شود‏. در كتاب خروج مي خوانيم:
فصل 7 آيه 17 تا18: …اينك من با عصايي كه در دستم است به آبهايي كه در رود نيل است مي‌زنم به خون مبدل خواهد شد. ماهي‌هايي كه در رود نيل هستند خواهند مرد و رود نيل متعفن خواهد شد و مصري ها براي نوشيدن آب از نيل عاجز خواهند شد.
فصل 7 آيه 2: …قورباغه‌ها بالا آمدند و سرزمين مصر را پوشانيدند.
فصل 8 آيه 13: شپش بر انسان و برچاپار پديد آمد. در تمام سرزمين مصر تمام خاك آن سرزمين شپش شد.
فصل 9 آيه 6: تمام مواشيِ(احشام) مصري‌ها تلف شدند و از مواشي فرزندان ييسرائل يكي(هم)تلف نشد.
فصل9 آيه 25 تا 26: تگرگ در تمام سرزمين مصر تمام آنچه را كه در صحرا بود از انسان تا چارپا زد و تمام گياه مزارع را (هم) تگرگ زد و هر درختي از صحرا را خرد كرد. فقط در سرزمين گوشن كه فرزندان ييسرائل آنجا بودند تگرگ نبود.
فصل 10 آيه 22 تا 23: مُشه دستش را بر آسمان بلند كرد در تمام سرزمين مصر سه روز تاريكي مطلق پديدار شد. يكديگر را نمي‌ديدند و سه روز كسي از جايش برنخاست و براي تمام فرزندان ييسرائل در هر جا كه بودند روشنايي بود.
فصل 12 آيه 13: و آن خون بالاي خانه‌هايي كه شما آنجا هستيد براي شما به منزله نشانه‌اي باشد تا آن خون را ببينم و از سر شما رد شوم و موقع كشتار كردنم در سرزمين مصر مرگ و ميري موجب نابودي شما نگردد. در توراتِ چاپ مسيحيان (كتاب مقدس)در خصوص بلاي مگس، طاعون، دمل و … صراحتاً اشاره شده است كه … ” اما در سرزمين گوشن كه محل سكونت بني‌اسرائيل است مگسي نخواهد بود يا من بين گله‌هاي مصريان و گله‌هاي اسرائيليان فرق خواهم گذاشت، به طوري كه به گله‌هاي اسرائيليان هيچ آسيبي نخواهد رسيد. ” بحارالانوار (جلد 13 ص 112) نيز بر اين موضوع صحه مي گذارد كه آب رود نيل فقط براي فرعونيان به خون تبديل مي‌شد كه نه براي كشاورزي سودي داشت و نه براي آشاميدن، ولي براي بني‌اسرائيل و ايمان آورندگان، همان آب سالم و گوارا بود.
اين بار نيز دانشمندان عبري بلاهاي بيولوژيك، ميكروبي، شيميايي و جوي نازل شده بر مصري‌ها را مبناي تحقيقات علمي خود قرار داده و اين آيات به ايده‌هايي براي پروژه‌هاي مخفي و سّري دولت صهيونيستي بدل شده است. پروژه‌هايي كه هرازگاهي افشاء شده و مردم از خواندن آن به وحشت مي‌افتند.
“حدود يك دهه پيش بود كه نشريه ساندي تايمز گزارشي از بمب نـــژاديِ ساخت يهوديان داد كه با شبيه‌سازي از بلاهاي نازل شده‌ي خداوند بر مصري‌ها، طراحي شده و در صورت انفجار‏، فقط بر روي نژادي خاص موثر واقع مي‌شد. برابر اين گزارش، هدف دانشمندان يهودي، استفاده از قدرت ويروس‌ها و استفاده مشخص از باكتري‌ها براي تغيير دي ان اي سلول هاي زنده‌ي بدن ميزبان بود. اين دانشمندان در تلاش بودند تا مواد آلي بسيار كوچكي را تنها براي افراد حامل اين ژن‌هاي بارز، توليد نمايند.
نشريه فارن ريپورت كه از نزديك به نظارت بر امور اطلاعاتي و نظامي كشورها مي‌پردازد اشاره مي‌كند كه دانشمندان اسرائيلي، نتايج تحقيقات آفريقاي جنوبي را در ضمن تلاش‌هاي خود، جهت توليد گلوله‌اي نژادي عليه عرب‌ها به كار برده‌‌اند. ”
جستجو در اخبار و اطلاعات پنهان و آشكار، منابع متعددي را در جهت تاييد خبر بالا در اختيارمان قرار مي دهد كه خواندن آن جالب توجه خواهد بود.
ويكتور استروفسكي مامور سابق موساد در كتاب دومش بنام “ماموري كه اسرار موساد را فاش مي‌سازد “، از انجام آزمايش‌هاي مرگبارِ بيولوژيكي روي فلسطينيان و سياهان سووتيو به عنوان فعاليت‌هاي وحشتناك جناح راستِ درون موساد خبر مي‌دهد.
سايت وزارت امور خارجه رژيم صهيونيستي هم در تبليغ پيشرفت‌هاي اين كشور در زمينه‌هاي علمي اعتراف مي‌كند كه در زمينه مهندسي ژنتيك و از جمله رشته همانندسازي، تحقيقات ويژه‌اي در اسرائيل انجام يافته ‌كه به توليد آنتي بادي‌هاي انساني و مواد ديگر ميكروبيولوژي انجاميده است.
همچنين نشريه افـق بينـا، ارگان رسمي يهوديان ايران، توضيح مي‌دهد كه مدارك ژنتيك درباره ادعاهاي يهوديان و اينكه اكثر آنها از يك جد منتج گرديده‌اند اطلاعاتي را به دست مي‌دهد كه عليرغم جدايي 1000 ساله يهوديان سفارادي كه از شمال آفريقا هستند، آنان بسيار شبيه برادران خود از مناطقي در عراق مي‌باشند. يهوديان سفارداي خيلي به يهوديان كردستاني شباهت و نزديكي دارند. اين نتايج توسط ژورنال آمريكاييِ ژنتيك انساني به قلم پرفسور “آريل ” منتشر شده است.
آري، استفاده علمي از تورات و تلاش براي ورود آيات آن به درون زندگي يهوديان، از جمله سياست هاي فقهاي يهودي بوده كه در طول قرن ها اين كتاب را زنده نگه داشته و با ارائه تفاسير تلمودي، آن را عملياتي نموده اند.

نويسنده: عباس بناء

فارس نیوز

Loading

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!