حذف نام خدا از دلار و تخریب مسجد الاقصی؛ دو روی یک سکه!

1
al27aghsa.jpg

این روزها، یک خبر مهم ذهن قشر جوان، تحصیلکرده و مومن کشور ما و سایر بلاد مسلمان را به خود مشغول کرده است. به نحوی که نگرانی ها و تشویش ناشی از آن، در سراسر مقالات و اخبار وبلاگ ها و وبسایت های مذهبی به چشم می خورد. این خبر، خبر تحرکات جدید رژیم صهیونیستی برای تخریب مسجد الاقصی و تأسیس معبد سلیمان است.


 

بسم الله الرحمن الرحیم

حذف نام خدا از دلار و تخریب مسجد الاقصی؛ دو روی یک سکه!

این روزها، یک خبر مهم ذهن قشر جوان، تحصیلکرده و مومن کشور ما و سایر بلاد مسلمان را به خود مشغول کرده است. به نحوی که نگرانی ها و تشویش ناشی از آن، در سراسر مقالات و اخبار وبلاگ ها و وبسایت های مذهبی به چشم می خورد. این خبر، خبر تحرکات جدید رژیم صهیونیستی برای تخریب مسجد الاقصی و تأسیس معبد سلیمان است.

نکته ی مهم این که تحرکات جدید رژیم صهیونیستی، ابعادی بسیار وسیعتر از تحرکات سابق این رژیم داشته است، به نحوی که اخیراً کنیسه ی یهودی مجاور مسجدالاقصی – که عده ای آن را پیش زمینه ی تخریب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان می دانند – به دست جلادان این رژیم افتتاح گردیده است!(1)

متاسفانه تحرکات ملل مسلمان هنوز هم در قبال این جسارت رژیم صهیونیستی، بسیار منفعلانه و کوته بینانه بوده است. بدتر از همه این که تعداد زیادی از مسلمانان معترض به این مسئله نیز این موضوع را تنها یک موضوع منطقه ای مرتبط با جهان اسلام می پندارند، حال آن که ابعاد موضوع از این هم فراتر بوده و فتنه ای بسیار بزرگتر در راه می باشد.

هم زمان با این خبر، خبر دیگری نیز در رسانه های خبری دنیا منتشر گردید که چندان توجهی به آن نشد و بعضاً تحلیل هایی سطحی و مضحک پیرامون آن ارایه گردید، این خبر چیزی جز حذف عبارت « In God We Trust. = ما به خدا اعتماد (توکل) داریم. » از اسکناس های دلار آمریکا نمی باشد!(2)

حذف جمله ی « In God We Trust. » از دلارهای آمریکایی.

این خبر که با کم توجهی رسانه های خبری دنیا مواجه گردید و رسانه های کشورمان نیز چندان به آن نپرداختند و آن را ریشه یابی نکردند، خود حاکی از وجود توطئه ای بسیار بزرگ و بین المللی دارد. متاسفانه مطابق برخی تحلیل های سطحی، این تغییرات دلار آمریکا مرتبط با طرح های اقتصادی باراک اوباما می باشد! به تحلیلی که وبسایت های خبری در این زمینه ارایه کرده اند توجه فرمایید:(3)

« ركود اقتصادی آمریكا و كاهش ارزش دلار در مقابل سایر ارزهای خارجی، این كشور را ناچار به تغییر قطعه‌های اسكناس كرده است كه به‌‌رغم پیشرفت بانكداری الكترونیكی در جهان و عدم نیاز به پول نقد فیزیكی، انتشار اسكناس‌های دویست دلاری حاكی از وضعیت مالی حاد اقتصاد آمریكا است.

انتشار اسكناس‌های بزرگ در خارج آمریكا می‌تواند امر پولشویی درآمدهای نامشروع دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی آمریكاییان در اقدامات تروریستی و قاچاق مواد مخدر را تسهیل كند.

اگرچه خزانه‌داری انتشار اسكناس‌های جدید را برای مقابله با جعل اسكناس ذكر كرده است ولی انتشار اسكناس جدید بدون پشتوانه می‌تواند تأمین مالی برای هزینه‌های هنگفت ماشین جنگی- اطلاعاتی آمریكا در خاورمیانه، افغانستان و سایر نقاط جهان باشد.

آمریكایی‌ها با هرگونه تلاش و اقدام مذبوحانه‌ای درصددند تا دلار شكست خورده و تضعیف شده در مقابل ارز‌های دیگر را دوباره رونقی بخشند و جان تازه‌ای به آن بدهند و سیادت و آقایی اقتصادی دوباره‌ای به دست آوردند كه ظاهراً بعید به نظر می‌رسد.

از نظر كارشناسان اجرای این گونه طرح‌های سرپوشی بر شكست‌ها پیاپی اوباما در سیاست خارجی و حضور ناكام در عراق و افغانستان و ناتوانی در مهار بحران اقتصادی داخلی و طرح‌های رفاه اجتماعی بی‌ثمر وی ارزیابی می‌شود.

چاپ دلارهای بی‌پشتوانه جدید نوعی انتقام‌گیری از ارزهای تقویت شده‌ای چون یورو و مقابله با رشد اقتصادهایی چون چین است.

پیش‌بینی می‌شود به دنبال شكست برنامه‌های اقتصادی آمریكا و ایجاد بحران گسترده مالی كه از آمریكا شروع شد و تقریباً همه اقتصادهای كشورهای مختلف دنیا را متأثر ساخت. »

متاسفانه بسیاری از تحلیلگران متوجه دسایس موجود در حذف نام خدا از دلارهای آمریکا نشده اند. حال آن که این عمل دولت ماسونی آمریکا و رییس جمهور فراماسون و عضو بیلدربرگ این کشور یعنی باراک اوباما،(4) حیله ای بسیار حساب شده می باشد و به قضیه ی تخریب مسجد الاقصی بسیار مرتبط است. عجیب اینکه این دو توطئه در یک مقطع زمانی در حال اجرا می باشند و این امر خود تقویت کننده ی این مدعا است.

اما ارتباط این دو واقعه با یکدیگر چیست و چه توطئه ای در راه است؟

عزیزانی که مقاله ی « فراماسونری: دجال آخرالزمان » را مطالعه فرموده اند، حتماً به خاطر دارند که در این مقاله که حدود 3 سال پیش نگاشته شده است، خبر از بروز توطئه هایی در آینده داده بودیم که متاسفانه دو مورد از آن ها در حال حاضر به صورت همزمان در حال رخ دادن است. ابتدا این دو توطئه را به صورت مجزا از زبان مقاله ی « فراماسونری: دجال آخرالزمان » بیان نموده و ارتباط آن ها را در ادامه ذکر خواهیم نمود:

1 – توطئه ی تخریب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان:(5)
مطالب زیر  عیناً  و  بدون  دستکاری  از  مقاله ی  « فراماسونری: دجال آخرالزمان »  نقل می گردد:

« معرفی مسجد قبة الصخرة به جای مسجد الاقصی در رسانه ها به منظور تخریب آسان تر مسجد الاقصی:

مجموعه ی حرم قدسی شهر بیت المقدس، یکی از مبارک ترین و مقدس ترین مکان های دنیا می باشد و از نظر تقدس، در بین ادیان الهی (اسلام، مسیحیت و یهودیت) مقام والایی دارد. این مجموعه ی مبارک، از بخش های مختلفی تشکیل شده است که شناخت آن ها ما را در ادامه ی بحث، یاری می کند:

A) مسجد الاقصی   مسجد   مبارکی   است   که   قبله ی   اول   مسلمین می باشد.(6) این مسجد مبارک، از ارزش بسیار والایی در دین اسلام برخوردار است و بسیاری از وقایع آخرالزمان، از جمله قضیه ی فتح قدس در زمان ظهور حضرت مهدی (عج)، به این مسجد مبارک مربوط می شود.(7) گنبد این مسجد، سبز رنگ است.

B) مسجد قبة الصخرة نیز از اهمیت فراوانی در دین اسلام  برخوردار  است؛  زیرا مرحله ی دوم سفر پیامبر گرامی اسلام (ص) در شب معراج و عروج ملکوتی ایشان از زمین به آسمان، از این مسجد مبارک آغاز شده است.(8) بدین ترتیب این مسجد نیز از دیدگاه مسلمانان بسیار مقدس است. گنبد این مسجد، طلایی رنگ می باشد.

تصاویر دو بنای مقدس مسجد الاقصی و مسجد قبة الصخرة را می توانید در تصویر زیر ملاحظه نمایید:

                     
مسجد الاقصی. (گنبد  این  مسجد  مبارک،             مسجد قبة الصخرة. (گنبد این مسجد مبارک،
سبز رنگ است.)                                                  طلایی رنگ است.)

البته علاوه بر این دو مسجد مبارک، قسمت های مقدس بسیاری در حرم قدسی وجود دارند که شامل سقاخانه ها، گلدسته ها و … می شوند، اما هیچ کدام از آن ها، در نظر مسلمانان همانند دو مسجد یاد شده نیستند و این دو مسجد، ارزش بسیار بالاتری دارند.

در هر حال، مسجد اصلی منطقه ی حرم قدسی، مسجدالاقصی است و این مسجد است که قبله گاه اولیه ی مسلمین بوده و در آخرالزمان نیز توسط حضرت مهدی موعود (عج) و یارانش، آزاد می گردد.

از دیدگاه اسلام، مسجدالاقصی  توسط حضرت آدم (ع) بنا نهاده شد. سپس حضرت ابراهیم (ع) و نیز حضرت سلیمان (ع) این معبد را بازسازی کردند.(9) (در واقع بنای مقدسی  که  در  اورشلیم (بیت المقدس)  به  دست  حضرت سلیمان (ع) ساخته شد، مسجد الاقصی بود، نه معبد دروغین و کذایی سلیمان.)

بعد از فتح بیت المقدس به دست مسلمانان، مسجدالاقصی به دفعات توسط مسلمانان بازسازی، و مسجد مقدس قبة الصخرة نیز به مجموعه بناهای  حرم قدسی اضافه شد.(10) اکنون در مجموعه ی حرم قدسی شهر بیت المقدس، دو مسجد مبارک قبة الصخره و مسجدالاقصی با فاصله ی بسیار کمی از یکدیگر واقع شده اند.

اما مجموعه ی حرم قدسی نیز، از تعرض فرهنگی فراماسونری و صهیونیسم در امان نمانده است. یکی از ترفند های بسیار کثیف سران فراماسونری در جهت تعرض فرهنگی به مجموعه ی حرم قدسی و انجام اهداف آخرالزمانی خود، معرفی مسجد قبة الصخرة به جای مسجدالاقصی است. مسجدی که امروزه تمام  مسلمانان  به  عنوان  مسجد الاقصی  می شناسند، در  واقع  مسجد قبة الصخرة است که  مسجدی  با  گنبد طلایی  می باشد.  حتی  همه ی شبکه های تلویزیونی هم همین  اشتباه  را  مرتکب  شده  و  تصویر  مسجد قبة الصخره را به جای مسجد الاقصی نشان می دهند. البته رادیو و تلویزیون کشور های اسلامی تا حد زیادی در این زمینه بی تقصیرند؛ زیرا رژیم صهیونیستی که کنترل شهر مقدس بیت المقدس را در دست دارد، به فیلمبرداران و عکاسان،  تنها اجازه ی تصویر برداری از مسجد  قبة الصخرة  را می دهد و از فیلم برداری و عکس برداری از مسجد الاقصی ممانعت می کند؛ به همین دلیل، عکس های کمی از مسجد الاقصی در دست می باشد.

حال سوال اصلی این است که هدف واقعی ماسون ها و صهیونیست ها از معرفی مسجد قبة الصخره به جای مسجد الاقصی چیست؟

همان طور که  در  سطور  بالا  ذکر  شد،  بنای  مقدسی  که  در  اورشلیم (بیت المقدس) به دست حضرت سلیمان (ع) ساخته شد، مسجد الاقصی بود، نه معبد دروغین و کذایی سلیمان. حضرت سلیمان (ع) که بنا به گفته ی قرآن پیامبر خدا بودند، مسجدی که توسط پیامبران پیشین ساخته شده بود (مسجدالاقصی) را بازسازی نمودند. این دیدگاه مسلمانان دقیقاً بر خلاف دیدگاه  یهودیان و مسیحیانی است که معتقدند حضرت سلیمان (ع)، معبد سلیمان (نه مسجد الاقصی) را ساخته اند. (مطمئناً این ادعای یهودیان و مسیحیان را که  حضرت سلیمان (ع) معبد ساخته اند نمی توان پذیرفت؛ زیرا اجداد بزرگوار پیامبر خدا حضرت سلیمان (ع) از جمله  حضرت آدم (ع) و حضرت ابراهیم (ع) و … که آن ها نیز پیامبر  بودند، مسجد ساخته اند. حال  چگونه می توان پذیرفت که حضرت سلیمان (ع) بر خلاف اجداد مبارکشان معبد ساخته اند؟ البته لازم به ذکر است که ما در اینجا قصد نداریم تا صرفاً بین لفظ مسجد و معبد تفاوت قایل شویم، بلکه تلاش می کنیم تا بین مفاهیمی که این نامگذاری ها به دنبال خود دارند، افتراق بگذاریم.)

همان طور  که  ذکر  کردیم،  بر خلاف  دیدگاه  مسلمانان  درباره ی  حضرت سلیمان (ع)، یهودیان و فراماسون ها که به حضرت سلیمان (ع) تهمت کفر زده  و او را جادوگر و بت پرست می دانند، ادعا می کنند که ایشان در شهر اورشلیم (بیت المقدس) یک معبد ساخته اند. به همین دلیل در دیدگاه آخرالزمانی ماسون ها و یهودیان و اوانجلیکال ها، تخریب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان، یک عنصر کلیدی می باشد.(11)

در مورد دیدگاه ماسون ها درباره ی معبد سلیمان، باید گفت که دیدگاه آنان، به راحتی قابل پیش بینی است.  از دیدگاه آنان، سلیمان یک جادوگر و بت پرست  و ماسون اعظم بوده(12) و  معبد  اورشلیم  را  برای  بت ها  ساخته  است.   آن ها  که  به شیطان پرستی (Satanism) و عقاید جاهلی (Paganism) اعتقاد دارند، تلاش می کنند تا مسجد الاقصی را به عنوان یک پایگاه خداپرستی نابود نمایند، و معبد کذایی سلیمان را به عنوان نماد جهانی الحاد و کفر برپا کنند تا به خیال خام خود، مرگ ادیان را بدین وسیله جشن بگیرند.

اما دیدگاه سران یهودیان و اوانجلیکال ها درباره ی معبد سلیمان یک دیدگاه موذیانه  است؛  آن ها  ادعا  می کنند  که  قبل  از  بازگشت  مسیح (ع)  باید مسجد الاقصی تخریب، و معبد سلیمان ساخته شود.(13) طبق ادعای آنان، معبد دروغین سلیمان در نزد خدا بسیار مقدس است؛ اما این سخنان آنان ادعایی  بیش  نیست؛ زیرا  خود  یهودیان  و  نیز  حامیان  سرسخت  آنان (اوانجلیکال ها)، به حضرت سلیمان نبی (ع) تهمت کفر و الحاد می زنند و وی را جادوگر و بت پرست می دانند. موید این سخن، مطالبی است که در تورات تحریف شده درباره ی حضرت سلیمان (ع) گفته شده است.

در تورات تحریف شده در باره ی حضرت سلیمان (ع) سخنان ناروایی ذکر شده است که قسمت هایی از آن را در تصویر زیر ملاحظه می فرمایید:(14)

با این اوصاف، آنان که حضرت سلیمان (ع) را جادوگر و بت پرست می دانند، چگونه می توانند معبدی را که یک فرد بت پرست (البته از دید آنان) ساخته است، مقدس بدانند؟ چگونه ممکن است بنایی را که به دست یک کافر (البته از دید آنان) ساخته شده است، زمینه ساز ظهور منجی آخرالزمان بدانند؟

این مساله نشان می دهد که ادعای سران یهود و اوانجلیکال مبنی بر ساخت معبد سلیمان  برای  تسریع  بازگشت  حضرت مسیح (ع)،  ادعایی  بیش  نبوده  و آن ها قصد دارند تا معبد شیطانی و الحادی که قرن ها قبل، کاهنان و اشراف یهودی ساخته بودند و آن را  به  حضرت  سلیمان (ع)  نسبت  می دادند،  از  نو برپا کنند. در واقع باید گفت که هدف آنان نیز با هدف ماسون ها مشابهت داشته و به صورت موذیانه تلاش می کنند تا کفر و الحاد را جانشین ادیان الهی نمایند.

همان طور  که  ملاحظه  فرمودید،  فراماسون ها،  سران  یهودیان  و  سران اوانجلیکال ها تلاش می کنند تا هرچه سریع تر مسجدالاقصی را تخریب نموده، و معبد دروغین سلیمان را به جای آن بازسازی کنند تا بدین وسیله بتوانند تحقق نیات پلیدشان را جشن بگیرند.

آن ها به منظور تسریع در امر تخریب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان، تلاش کرده اند تا توجه جهانیان و بالاخص مسلمانان را از مسجد الاقصی دور کنند و دور از چشم جهانیان، به اعمال شیطانی شان بپردازند که متاسفانه در این امر بسیار موفق بوده اند.

معرفی مسجد قبة الصخره به جای مسجد الاقصی نیز به این منظور صورت گرفته است تا نسل جوان مسلمان، مسجد الاقصی را به درستی نشناسند و فراماسون ها و صهیونیست ها  بتوانند  بدون  هیچ گونه  مزاحمی  و  به  دور  از هر گونه هیاهو، به تخریب مسجدالاقصی بپردازند.

یک مثال مهم در این رابطه، حفاری های اخیر (مطلب مربوط به 3 سال قبل می باشد) صهیونیست ها در محدوده ی حرم قدسی می باشد:(15)

با آغاز سال 2007، فراماسون ها و صهیونیست ها که خود را در نزدیکی تحقق اهداف آخرالزمانیشان می دیدند، شروع به تخریب باب المغاربة نمودند تا با دستکاری این بخش از حرم قدسی، مسجدالاقصی را که در مجاورت آن واقع شده است تخریب نمایند که متاسفانه این کار آنان در حال حاضر نیز ادامه دارد. معرفی مسجد قبةالصخرة به جای مسجدالاقصی، کمک شایانی به صهیونیست ها در جهت اهداف پلیدشان نموده است؛ به نحوی که باعث شده است تا عده ای از جوانان مسلمان، ندانند که دستکاری باب المغاربة چه ارتباطی به مسجد الاقصی دارد.

برای بررسی بهتر این مساله، به تصویر ماهواره ای زیر که توسط برنامه ی (Google Earth) از محدوده ی حرم قدسی تهیه شده است، توجه فرمایید:  

                

موقعیت مسجد الاقصی، مسجد قبة الصخرة و باب المغاربة در محدوده ی حرم قدسی شهر بیت المقدس.

اگر در تصویر فوق دقت نمایید، حتماً ملاحظه خواهید کرد که باب المغاربة دقیقاً در  مجاورت  مسجد الاقصی  بوده  و  حتی  به  آن  متصل  است،  اما  مسجد قبة الصخرة با باب المغاربة کم و بیش فاصله دارد.

اما  جوانان  مسلمانی  که  در   رسانه های   جمعی   همواره   تصویر   مسجد قبة الصخرة را به جای مسجد الاقصی ملاحظه می کنند، احتمالاً دچار اشتباه می شوند. بدین ترتیب که، جوانان مسلمان ممکن است با خود فکر کنند که دستکاری باب المغاربة، تاثیری در مسجد الاقصی ندارد؛ زیرا از دید آنان مسجدی که در وسط تصویر فوق است، مسجد الاقصی بوده و با باب المغاربة فاصله ی زیادی دارد! حال آن که این جوانان به دلیل مکر صهیونیست ها، اشتباهاً مسجد قبة الصخرة را به جای مسجدالاقصی می پندارند.

متاسفانه حیله ی صهیونیست ها تا حدودی موفق بوده و آنان توانسته اند توجه مسلمانان را  از  مسجد الاقصی  دور  کنند  و  بدین ترتیب،  در  سال  2007  به بهانه ی اکتشافات باستان شناسی در محدوده ی باب المغاربة، سعی در تخریب پایه های مسجد الاقصی نمودند.(16) ان شاء الله که با مجاهدت مسلمانان آزاده، خداوند دست آنان را از این مسجد مبارک کوتاه کند.   

بنابراین همان طور که ملاحظه فرمودید، معرفی مسجد قبةالصخرة به جای مسجدالاقصی، توطئه ی فراماسون ها و صهیونیست ها بوده و آن ها از این حربه به منظور تخریب آسان تر مسجد الاقصی و اجرای اهداف پلیدشان در آخرالزمان بهره برده اند. پس وظیفه ی ما است که به اطلاع رسانی پرداخته و نقشه های پلیدشان را ناتمام بگذاریم. »

همانگونه که ملاحظه فرمودید و در مقاله ی « فراماسونری: دجال آخرالزمان » به آن اشاره گردید، معبد سلیمان هیچ ارتباطی به بازگشت منجی ندارد. بلکه تخریب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان به منظور حذف ادیان توحیدی و نابودی نشانه های پرستش خداوند متعال صورت می گیرد. در واقع فراماسون ها تلاش می کنند تا مسجد الاقصی را به عنوان نماد توحید و یکتاپرستی (نه صرفاً به عنوان نماد شریعت محمد مصطفی (ص)) نابود نمایند و معبد شرک آمیز و کفرآلود سلیمان را که حقیقتاً هیچ ارتباطی به سلیمان نبی (ع) نیز ندارد و ساخته و پرداخته ی کاهنان و جادوگران کابالیست یهودی است برپا دارند و بدین وسیله، به خیال خودشان مرگ ادیان الهی و تولد بت پرستی و شرک نوین یا به تعبیر بهتر (خود پرستی) را جشن بگیرند.

2 – توطئه ی حذف نام خدا از دلار آمریکا:(17)

مطالب زیر  عیناً  و  بدون  دستکاری  از  مقاله ی  « فراماسونری: دجال آخرالزمان » قسمت مربوط به توضیح علایم ماسونی دلار، نقل می گردد:

« یک توضیح در مورد دلار آمریکا:  از سال 1957 در  پشت  تمامی  اسکناس های  دلار آمریکا  عبارت « IN GOD WE TRUST » (ما به خدا ایمان داریم)  نقش  بست.  البته این عبارت در سال های قبل نیز هر از چند گاهی بر روی سکه های آمریکایی  نقش می بست و سپس ناپدید می شد.  اما  اسکناس های  آمریکا  از  سال  1957  این عبارت را در پشت خود داشتند.

               
                    

عبارت « IN GOD WE TRUST » در پشت دلارهای آمریکا

بنا به نظر عده ی زیادی از صاحبنظران، این حرکت آمریکا در سال 1957 (که فقط  12 سال از پایان جنگ جهانی دوم گذشته بود و آمریکا وارد دوران جنگ سرد  با  شوروی شده بود)،  تنها به منظور مقابله با حرکت کمونیسم  که  علناً  بی خدایی  را  ترویج می کرد، انجام شد. در واقع هدف آمریکا از  این  کار،  جلب  حمایت  مردم  آمریکا  و بقیه ی کشورهای  مسیحی  بود.  به  طوری  که  در  سال های  بعد  از  فروپاشی شوروی، زمزمه هایی مبنی بر حذف این عبارت از پشت  اسکناس ها  شکل  گرفت که حامیان این طرح، موفق به تصویب آن در کنگره  نشدند.   شکل  زیر  نیز  یکی  از تحلیل ها را در این رابطه نشان می دهد.(18)

تحلیل پیرامون علت قرار گرفتن عبارت « IN GOD WE TRUST » در پشت دلارهای آمریکا

اتفاق دیگری که این تحلیل را تأیید می کند، حذف عبارت  « IN GOD WE TRUST » از  حاشیه ی  سکه ی  1 دلاری  یادبود  جرج واشنگتن  در  ماه  مارس  سال  2007   است.(19)  البته وزارت دارایی آمریکا از این مسأله عذرخواهی کرده و آن را سهوی  و  غیرعمد دانسته است؛ اما وجود حداقل 50000 عدد از مسکوکات فاقد این عبارت  در  آمریکا، پذیرش سهوی بودن این مسأله را بسیار مشکل می نماید.   زیرا  اشتباه  در ضرب این تعداد سکه، بعید است. لازم به ذکر است که  سکه های  یادبود،  به  طور کلی کمیابند  و  50000 عدد  سکه ی  فاقد  عبارت  مذکور  در  بین  این  سکه های  کمیاب، عدد قابل ملاحظه ای است.

مطلبی از سایت  YAHOO  پیرامون  حذف  عبارت  « IN GOD WE TRUST »  از  سکه های یادبود 1 دلاری جرج واشنگتن در ماه مارس سال 2007.

سکه ی یادبود 1 دلاری جرج واشنگتن در سال 2007 (قبل از ماه مارس). به عبارت IN GOD WE TRUST در حاشیه ی آن توجه فرمایید.

بنابراین به سهولت می توان دریافت که درج عبارت « IN GOD WE TRUST » بر روی اسکناس های آمریکایی از سال 1957 به بعد، به دلیل اعتقاد سردمداران  آمریکا  به خداوند متعال نبوده است؛  بلکه  این  سردمداران  لامذهب  و  حتی  ضد مذهب،  از عبارت مذکور به عنوان حربه ای برای مبارزه با  حکومت کمونیستی شوروی  (که  آن هم علناً بی خدایی را ترویج می نمود)،  استفاده می کردند.  به همین دلیل  عبارت « IN GOD WE TRUST » را می توان به عنوان وسیله ای برای فریب  افکار  عمومی توسط سیاستمداران آمریکایی قلمداد کرد. »

بدین ترتیب همانگونه که ملاحظه فرمودید و در مقاله ی « فراماسونری: دجال آخرالزمان » نیز ذکر گردید، عبارت « In God We Trust. = ما به خدا توکل (اعتماد) داریم. » از ابتدا دروغی بیش نبوده و سردمداران دولت ماسونی آمریکا از آن به عنوان حربه ای برای رویارویی و رقابت با دولت کمونیستی و علناً ضد خدای شوروی سابق برای رهبری جهان استفاده می کرده است، وگرنه رهبران فراماسون آمریکا همچون برادران کمونیست خودشان، به هیچ عنوان به خدا اعتقاد نداشته و حتی وقیحانه تر از کمونیست ها به مقابله با خدا می پرداختند!

بعد از اتمام جنگ سرد دو بلوک شرق و غرب و اتمام تاریخ مصرف عبارت « In God We Trust. = ما به خدا توکل (اعتماد) داریم. »، ماسون های سردمدار آمریکا که یک قدم خود را به اهداف پلید آخرالزمانیشان نزدیک تر دیدند، دیگر نیازی به استفاده از ابزارهای به ظاهر مذهبیشان ندیده و تمام تلاش خود را برای حذف آثار توحید و یکتاپرستی انجام دادند. اولین تلاش ماسون ها که بیش از هر چیز از آن به عنوان ابزاری برای سنجش غیرت دینی مردم آمریکا استفاده کردند، حذف عبارت « In God We Trust. » از سکه های یادبود 1 دلاری در سال 2007 بود که گرچه با عذرخواهی رسمی مقامات آمریکایی و ادعای آنان مبنی بر بروز اشتباهی در این امر، همراه بود، اما حکایت از بروز توطئه ای بزرگتر در آینده ای نزدیک داشت که البته با ملاحظه ی ضعف غیرت دینی مردم این کشور، خیال سیاستمداران این کشور از موفقیت دسایسشان راحت شد. سرانجام در حدود 10 روز قبل، رسانه های خبری اعلام کردند که دولت آمریکا تصمیم دارد از اردیبهشت ماه 1389 هجری شمسی، عبارت معروف « In God We Trust. » را از اسکناس های دلار آمریکا حذف کند.(20)

برخلاف تحلیل های مضحک و ضعیف رسانه های خبری، این امر نه به خاطر افزایش ارزش دلار و موفقیت طرح های اقتصادی اوباما، بلکه به منظور حذف آثار  توحید و یکتاپرستی از این اسکناس ها بوده است.

با دقت در سطور بالا، خوانندگان عزیز احتمالاً به اصل مطلب دست یافته اند! بله عزیزان! هر دو مسئله یعنی تخریب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان از یک سو و حذف نام خداوند از دلار آمریکا از سوی دیگر، هدفی مشترک دارند و آن حذف آثار توحید و یکتاپرستی و ترویج شرک و کفر، قبل از ایجاد دولت جهانی ماسونی در اورشلیم است! عجیب اینکه هر دو توطئه در یک مقطع زمانی یکسان در حال وقوع می باشند و این امر، ارتباط این دو توطئه را با یکدیگر، بیش از پیش نشان می دهد! این خطر از حدود 3 سال پیش احساس شده و پیرامون آن هشدار داده شد، اما متاسفانه چندان مورد توجه قرار نگرفت.

گرچه اضطراب و غم به مناسبت تحرکات صهیونیست ها و ماسون ها برای تخریب مسجدالاقصی و ساخت معبد سلیمان، سراسر جهان اسلام را فرا گرفته است، اما نباید مأیوس شد،؛ بلکه باید تلاش و کوشش فراوانی برای ممانعت از تحقق جنایات سازمان جهانی فراماسونری انجام داد، به خصوص اینکه در آیات و روایات خبر از فتح قدس و حضور مسلمانان در مسجد الاقصی در دوره ی آخرالزمان و در رکاب مهدی موعود (عج) داده شده است. در واقع این تحرکات شیطانی اصحاب شیطان، گرچه ناخوشایند و ناگوار است، اما خبر از نزدیکی ظهور محبوب حقیقی دل ها و منجی عالم بشریت (عج) می دهد.

بزرگترین فتنه ی دجال یا همان سازمان جهانی فراماسونری و برادران صهیونیستش، در حال حاضر در قدس اجرا می گردد و مطابق توصیف روایات، شهر قدس و دروازه ی « لد » این شهر عزیز، محل قتل دجال خواهد بود.(21) إن شاء الله به زودی با ظهور مهدی موعود (عج) و وزیر ایشان حضرت عیسی مسیح (ع)، دجال آخرالزمان در شهر مقدس بیت المقدس برای همیشه نابود خواهد گردید و مسجد الاقصی عزیز برای همیشه به دامان اسلام باز خواهد گشت.(22)

در حال حاضر توطئه های متعددی در منطقه ی خاورمیانه در حال شکل گیری است و این منطقه ی حساس، در نقطه ی عطف به سر می برد. از یکسو تقویت جبهه ی مقاومت با محوریت ایران، سوریه، حزب الله و حماس با همکاری ترکیه، خشم دشمنان اسلام را برانگیخته است(23) و از سوی دیگر، رکود اقتصادی دولت های استعمارگر غربی،(24) آنان را نسبت به ثروت های منطقه حریص تر می نماید. تجاوز اخیر اسراییل به لبنان،(25) طرح مسئله ی تقلب در انتخابات عراق(26) و تحرکات اسراییل در زمینه ی تخریب مسجدالاقصی، خبر از بروز تحولات بزرگی در منطقه ی خاورمیانه و در آینده ی نزدیک می دهد که ما إن شاء الله بزودی و به صورت مرحله به مرحله، بخش هایی از این تحولات را بررسی خواهیم نمود.

إن شاء الله خداوند متعال به مسلمین بصیرت و بینایی عطا فرماید و شر فتنه ی دجال آخرالزمان را از سر مسلمین رفع نماید.

خادم الامام (عج) – فروردین 1389
وعده صادق


منابع و مآخذ

1 –
http://www.alvadossadegh.com/fa/article/46-zionism-israel-qods/1872-1388-12-29-21-59-15.html

2 –
http://parsine.com/fa/pages/?cid=18441
و
http://www.javanonline.ir/Nsite/FullStory/?id=115605
و
http://rajanews.com/Detail.asp?id=46706

3 –
http://parsine.com/fa/pages/?cid=18441
و
http://www.javanonline.ir/Nsite/FullStory/?id=115605
و
http://rajanews.com/Detail.asp?id=46706

4 –
http://www.alvadossadegh.com/fa/article/42-freemasonry/323-aasa.html

5 –
http://www.alvadossadegh.com/fa/article/38–1/168-1388-06-02-15-47-37.html

6 –               
http://en.wikipedia.org/wiki/Al-Aqsa_Mosque
و
http://www.answers.com/topic/el-aksa

7 –

http://www.geocities.com/muslimapocalyptic/story_of_imam_mahdi.htm  

8 –       
http://en.wikipedia.org/wiki/Dome_of_the_Rock
و
http://www.answers.com/topic/dome-of-the-rock
و
http://www.geocities.com/mutmainaa/mosque/dome_rock.html         

9 –
http://mouood.org/content/view/5240/3/
و
http://www.islamic-awareness.org/Quran/Contrad/External/aqsa.html

10 –             
http://mouood.org/content/view/5240/3/
و
http://sharifnews.com/?20678       

11 –    
http://www.mt.net/~watcher/masontemplemount.html
و
http://www.cephas-library.com/israel/israel_the_rebuilding_of_solomons_temple.html
و
http://en.wikipedia.org/wiki/Temple_in_Jerusalem
و
http://biblia.com/bible/kings15c.htm
و
http://www.thefamily.org/endtime/feature.php3?cid=1&id=177

12 –   
http://www.experiencefestival.com/king_solomon           
و
http://www.experiencefestival.com/a/SOLOMON/id/193211
و
http://www.heart7.net/magic-dictionary/magdic20.html                        

13 –
http://biblia.com/bible/kings15c.htm
و
http://www.thefamily.org/endtime/feature.php3?cid=1&id=177       

14 –    تورات، اول پادشاهان، فصل 11، آیات 1 تا 13.

نسخه ی  اینترنتی تورات به زبان انگلیسی را می توانید  در  آدرس   زیر  ملاحظه فرمایید:

http://www.mechon-mamre.org/p/pt/pt0.htm

نسخه ی اینترنتی تورات  به  زبان فارسی  را  می توانید  در  آدرس  زیر ملاحظه فرمایید:
http://www.farsibible.com/

15 –                   
http://mouood.org/content/view/4124/2/
و
http://mouood.org/content/view/4142/2/
و
http://mouood.org/content/view/4609/2/
و
http://mouood.org/content/view/4294/2/
و
http://mouood.org/content/view/4280/2/

16 –    
http://mouood.org/content/view/4124/2/
و
http://mouood.org/content/view/4142/2/
و
http://mouood.org/content/view/4609/2/
و
http://mouood.org/content/view/4294/2/
و
http://mouood.org/content/view/4280/2/

17 –
http://www.alvadossadegh.com/fa/article/38–1/168-1388-06-02-15-47-37.html

18 –
http://www.answers.com/topic/in-god-we-trust
و
http://en.wikipedia.org/wiki/In_God_We_Trust  
و
http://www.brentwoodpress.com/article.cfm?articleID=2644

19 –
http://biz.yahoo.com/ap/070307/godless_dollars.html?.v=3
و
http://www.foxnews.com/story/0,2933,257462,00.html
و
http://www.hoax-slayer.com/presidential-coin-omit-god.shtml

20 –
http://parsine.com/fa/pages/?cid=18441
و
http://www.javanonline.ir/Nsite/FullStory/?id=115605
و
http://rajanews.com/Detail.asp?id=46706

21 – خورشید مغرب، ص 74.  

به نقل از سایت اینترنتی « فرهنگ مهدویت »، به آدرس اینترنتی:

http://www.emammahdi.com/farsi/htmls/farhang/farhang10.htm

روایت دیگری نیز با مضمون مشابه در کتاب « اثباة الهداة ، ج 7، ص 176 » از حضرت علی (ع) نقل شده است.

22 – سنن ترمذی ج 3، ص 362؛   الملاحم و الفتن ابن طاووس ص 43 و 58؛

23 –
http://www2.irna.ir/fa/news/view/line-7/8812108985125917.htm
و
http://www2.irna.ir/fa/news/view/line-7/8812108985125917.htm

24 –
http://www.econews.ir/fa/NewsContent-id_111346.aspx
و
http://www.modiriran.ir/modules/news/article.php?storyid=3409

25 –
http://www.rajanews.com/Detail.asp?id=46395
و
http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=992993

26 –
http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=1010056
و
http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=89875

Loading

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!