شيطان خودش را توجيه مي كند!!!

0

(پاسخی به ادعاهاي سایت یاهو درباره نمادهای فراماسونری)

بعد از افشاگري هاي محققين در سراسر جهان پيرامون فراماسونري جهاني، اين تشكيلات شيطاني در صدد برآمد تا جنايات خود را به نحوي توجيه كند. اين توجيهات ابتدائاً توسط « دن براون »، نويسنده ي حيله گر و مكار آلت دست فراماسونري به جهانيان عرضه شد. به نحوي كه « دن براون » تلاش كرد تا در طي داستان هاي خود …

 

پاسخی به ایرادهای سایت یاهو درباره نمادهای فراماسونری

شيطان خودش را توجيه مي كند!!!

 

بعد از افشاگري هاي محققين در سراسر جهان پيرامون فراماسونري جهاني، اين تشكيلات شيطاني در صدد برآمد تا جنايات خود را به نحوي توجيه كند. اين توجيهات ابتدائاً توسط « دن براون »، نويسنده ي حيله گر و مكار آلت دست فراماسونري به جهانيان عرضه شد. به نحوي كه « دن براون » تلاش كرد تا در طي داستان هاي خود، ضمن لو دادن برخي اطلاعات كم اهميت و بي فايده ي مربوط به فراماسونري، وجهه ي نهايي فراماسونري را بهبود بخشد. به نحوي كه در فيلم « كد داوينچي » گرچه فراماسون ها مجبور به يكسري قتل ها و جنايات مي شوند، اما در سكانس پاياني داستان و فيلم منبعث از آن، درمي يابيم كه عملاً « لانگدون » نماد شناس نيز اين مسئله را درمي يابد كه پافشاري بيهوده ي وي در نگرشش نسبت به مسيحيت اشتباه بوده و ديدگاه كاباليست ها و ماسون ها نسبت به اديان درست مي باشد. در واقع فيلم نمايش مي دهد كه « لانگدون » دختر واقعي مسيح (ع) را مي يابد، اما اين فراماسون ها بوده اند كه در تمام وقت از دختر واقعي مسيح حمايت مي كردند.

 

در داستان و فيلم « فرشتگان و شياطين » نيز دن براون ضمن لو دادن برخي اطلاعات سطحي و از قبل لو رفته پيرامون ايلوميناتي، بيان مي كند كه ايلوميناتي عملاً در دسيسه هاي سياسي دنيا نقش ندارد، بلكه اين مذهبيون افراطي هستند كه خود جنايت مي كنند و اعمال خود را به ايلوميناتي نسبت مي دهند تا ايلوميناتي را بدنام كنند!!!

همانگونه كه ملاحظه فرموديد، برخلاف ادعاي اكثريت تحليلگران پيرامون آثار « دن براون »، اين نويسنده نه تنها تحركاتي بر عليه فراماسون ها انجام نداده است، بلكه با زيركي تمام، ورق را به نفع آنان برگردانده و به صورت تلويحي، آنان را دانا و مظلوم معرفي نموده است!!!

 

البته در حال حاضر قصد نداريم تا به صورت جزيي و ريز به ريز به تحركات « دن براون » بپردازيم، اما اين نكته را عنوان مي كنيم كه اشخاصي همچون « دن براون » خود آلت دست فراماسونري بوده و از سوي آن ها مأمور به ترميم وجهه ي فراماسونري جهاني مي باشند.

 

اما نكته اي كه در اين مقاله قرار است به آن بپردازيم، تحرك جديد فراماسونري جهاني در زدودن آثار جنايات خود در انظار عموم مي باشد. بدين ترتيب كه در تاريخ 31 ژانويه ي 2010 ميلادي، يك خبر در صفحه ي اول وبسايت ياهو، توجه مردم جهان را به خود جلب كرد:

 15 Things You Never Noticed on a Dollar

كه ترجمه ي آن مي شود: 15 چيزي كه شما بر روي دلار متوجه (آن ها) نشده ايد.

آدرس خبر:

http://shine.yahoo.com/channel/life/15-things-you-never-noticed-on-a-dollar-575113

 

 

متن خبر ياهو.

 

متن خبر ياهو.

در اين خبر وبسايت ياهو كوشيده است تا تعدادي از علايم روي اسكناس 1 دلاري آمريكا را به مردم معرفي كند و به قول خودش، فلسفه ي اين علايم را به مردم بنماياند. در خبر مذكور، ياهو تلاش كرده است تا چند مورد از موارد نشان دهنده ي دستكاري دلار آمريكا توسط فراماسون ها را نيز رد نموده و فلسفه اي دروغين براي آن ها ببافد.

 

در اين جا ما ادعاهاي « سايت ياهو » را به همراه پاسخ آن ها بيان مي كنيم:

 

1 – سايت ياهو در خبر خود ذكر كرده است كه نماد هرم و چشم، نماد مربوط به فراماسونري نبوده، بلكه اين نماد مربوط به مصر باستان بوده است. گرچه ادعاي ياهو در مورد منشأ اين نماد درست است، اما ادعاي ياهو در مورد فراماسون ها كاملاً دروغ و بي پايه است. چرا كه فراماسون ها از علامت هرم و چشم به عنوان يك نماد مهم استفاده مي كنند و اين نماد را به همراه بسياري از نمادهاي ماسوني ديگر از مصري هاي باستان اقتباس نموده اند. اين انتقال از مصر باستان به فراماسون هاي امروز، به وسيله ي بني اسراييل و تعاليم كابالا صورت گرفته است. براي مطالعه ي بيشتر در اين زمينه مي توانيد به مقاله ي « فراماسونري: دجال آخرالزمان » مراجعه كنيد:

http://www.alvadossadegh.com/fa/article/38–1/168-1388-06-02-15-47-37.html

 

همانگونه كه ذكر كرديم، علامت هرم و چشم يك نماد 100 % ماسوني بوده و اين نماد را مي توان در سراسر لژ ها و نمادهاي ماسوني مشاهده كرد. براي نمونه به تصاوير زير و نمادهاي پرگار و گونياي همراه برخي از آن ها توجه فرماييد:

 

یکی از میادین شهر ایلات اسراییل، که در آن نماد های هرم و چشم جهان بین، پرگار و گونیا و سایر علایم ماسونی دیده می شود.

  

علامت هرم و چشم جهان بین در یکی از میادین

شهر ایلات اسراییل (نمای بزرگتر عکس قبل).  

 علامت پرگار و گونیا در یکی از میادین شهر ایلات

  اسراییل (نمای بزرگتر عکس قبل).

 

 

 

نماي لژ ماسوني مكزيكي.

 

 

آرم يك لژ ماسوني.

 

 

آرم يك لژ ماسوني.

 

طرح پشت يك دلاري آمريكا.

 

 

 

طرح ماسوني مشابه پشت يك دلاري آمريكا.

طرح ماسوني مشابه پشت يك دلاري آمريكا.

 

 

همانگونه كه در بالا ملاحظه فرموديد، علامت هرم و چشم پشت 1 دلاري آمريكا، يك علامت 100 % ماسوني است و ياوه گويي سايت هاي امثال ياهو، نمي تواند دسيسه هاي ماسون ها را در اين زمينه خنثي كند.

 

اما نكته ي ديگري كه در اين بين حائز اهميت است و ادعاي ياهو را در اين زمينه رد مي كند، اين نكته است كه اگر قرار باشد نماد پشت 1 دلاري آمريكا را توجيه كنيم و آن را صرفاً نمادي خشك و خالي از مصر باستان و نشان دهنده ي علاقه ي آمريكايي ها به اقتدار مصر قديم!!! بدانيم، پس تصوير زير را چگونه مي توانيم توجيه كنيم:

 

 

 عکس (Israeli Supreme Court) یا دادگاه عالی

 عالی اسراییل برگرفته از سایت اینترنتی

 عکس (Israeli Supreme Court) یا دادگاه

 اسراییل در برنامه ی Google Earth.

 

 

 (چشم جهان بین)  بر  روی  سقف  دادگاه عالی

 اسراییل. این تصویر از راه دور  گرفته شده است.

چشم جهان بین)بر روی سقف دادگاه عالی اسراییل. این تصویر از نزدیک و زیر هرم گرفته شده است.

 

 

 
 Obelisk در  دادگاه  عالی  اسراییل. البته خود Obelisk خارج از کادر عکس است که با فلش نشان داده شده است.               Obelisk در  دادگاه  عالی  اسراییل

 

                                 
      Obelisk   بنای یادبود ماسونی جرج واشنگتن                    Obelisk مصر باستان

 

مجدداً به تصوير زير توجه فرماييد:

 

 (چشم جهان بین)  بر  روی  سقف  دادگاه عالی

 اسراییل. این تصویر از راه دور  گرفته شده است.

 (چشم جهان بین)  بر  روی  سقف  دادگاه عالی

 اسراییل. این تصویر  از  نزدیک  و  زیر  هرم گرفته

                           شده است.

همانگونه كه مي دانيم، اسراييل با ادعاي اينكه يك كشور يهودي است و تلاش دارد تا شريعت حضرت موسي (ع) را زنده نموده و منجي يهوديان و مسيحيان را برگرداند، تأسيس شده است. پس نماد هرم و چشم بر روي سقف دادگاه عالي اسراييل چه مي كند؟ مگر حضرت موسي (ع) بزرگترين دشمن فرعون نبوده است؟ چرا بايد حكومت مدعي پيروي از حضرت موسي (ع)، نمادهاي دشمنان آن حضرت (ع) يعني نمادهاي فرعون و فرعوني را گرامي بدارد؟ آيا اسراييلي ها نبايد ضد فرعون باشند؟

 

پاسخ اين است كه حكومت اسراييل يك حكومت ضد خدايي و ضد ديني است و مهمترين بازوي فراماسونري جهاني براي ساخت معبد دروغين سليمان و تشكيل حكومت شيطاني بين المللي مي باشد و نمادهاي دادگاه عالي اسراييل نيز از روي نمادهاي الحادي ماسون هاي گرداننده ي حكومت اسراييل برداشته شده است.

 

دقيقاً همين نماد در گوشه ي ديگري از دنيا در دلار آمريكا مورد استفاده قرار گرفته است و جالب اينكه آمريكا خود مهد لژهاي ماسوني است. پس چگونه مي توانيم وجود اين نماد ماسوني در پشت دلار را رد كنيم؟ اگر آمريكايي ها ادعاي ارادت به مصر باستان!!! را دارند، اسراييلي ها كه قاعدتاً نبايد اين ادعا را داشته باشند، چرا از همان نمادها استفاده كرده اند؟!!!

 

آري. واقعيت آن است كه نمادهاي مذكور (نماد پشت دلار و نماد دادگاه عالي اسراييل) قطعاً ماسوني بوده و هيچ توجيهي ندارند.

 

2 – سايت ياهو ادعا كرده است كه علت اصرار طراحان دلار آمريكا بر عدد 13 در نمادهاي موجود در دلار، وجود 13 كلوني (توده ي جمعيتي) در ابتداي تأسيس آمريكا مي باشد.

 

ما خود اين را مي دانيم كه 13 كلوني (توده ي جمعيتي) در آمريكاي اوليه ساكن بوده اند. اما سوال اينجا است كه اصلاٌ چرا بايد 13 كلوني براي اسكان جمعيت مهاجر آمريكا در نظر گرفته شود؟ چرا مثلاً 12 يا 14 يا 17 يا … كلوني تشكيل نشدند؟ مگر در آمريكاي آن زمان قحطي زمين و امكانات بود كه كلوني هاي جمعيتي افراد مهاجر مي بايست در 13 كلوني سازمان يابند؟!!! اصلاً چرا جمعيت آمريكا در آن زمان بايد در اين تعداد كلوني سازمان مي يافتند؟ از همه مهمتر اينكه چرا تعداد كلوني هاي آمريكا در آن زمان (13 عدد) مورد توجه قرار گرفتند؟!! آيا نمي توانستند مثلاً زماني كه اين كلوني ها 10 عدد يا 5 عدد بودند، اين اعداد را ملاك قرار دهند؟ اين همه اصرار بر عدد 13 چيست؟ چرا اتفاقاً بايد اين عدد مورد علاقه ي ماسون ها و يهوديان باشد؟  و چرا بايد در همان زمان، روساي جمهور آمريكا نيز ماسون باشند؟ اين سوال ها و پاسخ آن ها خود نشان مي دهند كه در استفاده از عدد 13، قطعاً دسيسه اي در كار بوده است.

 

تعدادي از نمادهاي ماسوني:

 

                     

 ستاره ی شش گوش متشکل

 از 13 ستاره ی کوچک

           13 دست و 13 دندانه
           13 تار چنگ الهه ی باستانی

 

تصاوير زير به اندازه ي كافي گويا هستند:

 

يكي از بناهاي يادبود « جرج واشنگتن » اولين رييس جمهور آمريكا. به نماد ماسوني پرگار و گونيا توجه كنيد.

تصويري از « جرج واشنگتن » اولين رييس جمهور آمريكا با پيشبند ماسوني. به نماد « چشم جهان بين » در سمت راست و بالاي تصوير و « 13 ستاره » ي پرچم اوليه ي آمريكا در گوشه ي بالا و چپ تصوير توجه كنيد. اين نقاشي، خود به تنهايي جواب ادعاهاي گزاف سايت ياهو را مي دهد.

 

 

بدين ترتيب همانگونه كه ملاحظه فرموديد، اين ادعاي ياهو نيز رد مي شود.

 

3 – اما نكته ي مهمي كه بايد به آن اشاره كرد، اين است كه سايت ياهو كه بنابر ادعاي خودش اين همه مطالب را در مورد دلار مي داند، چگونه است كه به يكي از مهمترين طرح هاي پشت دلار آمريكا اشاره نكرده است. ابتدا به اين طرح توجه فرماييد:

 

 

The eagle side of the seal shown on the dollar bill 

 

          یکی از دو طرح مهر رسمی ایالات متحده ی آمریکا در پشت اسکناس 1 دلاری

 

 

 

 

در طرح فوق، نمادهاي ماسوني بي شماري وجود دارد كه در مقاله ي « فراماسونري: دجال آخرالزمان » مفصلاً به آن اشاره شده است. اما يكي از نمادهاي مهم اين طرح، نماد ستاره « شش گوش » در بالاي سر عقاب مي باشد:

 

            

                         ستاره ی شش گوش در مهر رسمی آمریکا و پشت دلار

 

 

اين نماد به وضوح، پرده از دسيسه ي موجود در طراحي دلار برمي دارد. چرا كه همانگونه كه در مقاله ي « فراماسونري: دجال آخرالزمان » ذكر شد، اين نماد، يك نماد كاملاً الحادي و كفر آميز مي باشد و برخلاف ادعاي بني اسراييل، هيچ ارتباطي به حضرت داوود (ع) و حضرت سليمان (ع) ندارد و قوم منحرف بني اسراييل، اين نماد را از اقوام مشرك مجاور خود اقتباس كرده و آن را به پيامبران نسبت داده اند.

نكته ي مهم اينكه حتي اگر الحادي بودن اين نماد را ناديده بگيريم و بگوييم اين نماد مربوط به شريعت حضرت موسي (ع) است‌ (نعوذ بالله)، باز هم نمي توان اين مسئله را توجيه كرد، چرا كه اگر بپذيريم آمريكايي ها مسيحي هستند، منطقي بود كه بر بالاي سر عقاب، صليب قرار مي گرفت، نه ستاره ي « شش گوش»!!!!

علامت فوق، به وضوح پرده از دسايس فراماسونري جهاني در تأسيس آمريكا برمي دارد و مهر باطلي بر ادعاهاي سايت ياهو مي زند. عجيب اينكه علامت مذكور، 200 سال قبل از تأسيس اسراييل در پشت دلار نقش بسته بود كه اين امر نشان از برنامه هاي قبلي طويل المدت فراماسونري جهاني براي تأسيس آمريكا و اسراييل دارد.

 

جالب اينكه سايت ياهو نيز اين نكته را به خوبي مي دانسته است كه نماد فوق، مثل گاو پيشاني سفيد مي ماند و نمي توان آن را به سادگي توجيه كرد. به همين دليل اين سايت در اين زمينه ترجيح داده است تا خفه شود و زبان به دهن بگيرد!!!

 

 

بدين ترتيب همانگونه كه ملاحظه فرموديد، ادعاهاي سايت ياهو در رد كردن منشأ ماسوني نمادهاي پشت دلار، كذب محض بوده و اين سايت ماسوني – صهيونيستي تلاش نموده تا جنايات همپيمانان ماسونش را تطهير كند، اما به لطف خدا و اذن امام زمان (عج)، اين مكر دجال احتمالي آخرالزمان يعني فراماسونري جهاني نيز خنثي گشت.

 

در پايان اين نكته را خاطر نشان مي نماييم كه ياهو در مورد ساير نمادهاي پشت دلار همچون شكل جغد و … نيز نكاتي مطرح كرده است كه ادعاهاي ياهو را در اين زمينه نمي توان تأييد يا رد كرد. نويسنده ي اين مقاله يعني خادم الامام (عج) نيز از ابتدا چندان تمايلي نسبت به بحث در مورد اين نمادها نداشته و در مقاله ي « فراماسونري: دجال آخرالزمان » نيز پيرامون نماد جغد و … سخن نگفته است. زيرا اثبات ماسوني بودن علامت جغد و … چندان آسان نيست و به همين دليل از بحث پيرامون آن صرف نظر نموده است. هر چند كه تعدادي از محققين به ماسوني بودن آرم جغد پشت دلار معتقدند و وبسايت « وعده ي صادق » نيز يكي از مقالات مربوط به اين محققين را درج كرده است. اما محقق اين مقاله، شخصاً بر ماسوني بودن نماد جغد و .. اصراري ندارد. چرا كه معتقد است بر روي دلار آمريكا به قدري نمادهاي واضح ماسوني وجود دارد كه ديگر نوبت به نمادهاي مشكوك نمي رسد. نويسنده ي اين مقاله از محققان جوان و علاقمند نيز درخواست مي كند كه لزوماً هر چه محققين غربي پيرامون فراماسونري ذكر كرده اند را كپي يا تكرار نكنند، چرا كه برخي از دلايل ذكر شده، قوي و متقن نبوده و نمي توان از آن ها دفاع كرد. حال آنكه دلايل قوي بي شماري وجود دارند كه مي توان با آسودگي خاطر به آن ها استناد نمود.

 

البته لازم به ذكر است كه علاوه بر علايم ماسوني دلار آمريكا، شواهد متعدد و مهمي وجود دارند كه از ارتباط آمريكا با فراماسونري پرده برمي دارد كه عزيزان خواننده مي توانند اين شواهد را به صورت تصويري در مقاله ي « فراماسونري: دجال آخرالزمان » ملاحظه فرمايند:

http://www.alvadossadegh.com/fa/article/38–1/168-1388-06-02-15-47-37.html

 

 

در پايان از خداوند متعال خواستاريم تا به مسلمانان بصيرت و آگاهي عطا فرمايد و شر دجال آخرالزمان را از سر جميع مسلمين رفع نمايد.

 

خادم الامام (عج) – 11 بهمن 1388

 

وعده ي صادق

 

Loading

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!