دجال بصره

2

 

کتاب دجال بصره نوشته استاد معظم علی کورانی عاملی به فارسی ترجمه گردید .

دجال بصره در نقد و بررسی احوالات فردی است به نام احمد الحسن که ادعای یمانی بودن ، فرزند امام زمان (عج) و اول المهدیین را در سر می پروراند .

نویسنده در مقدمه کتاب می نویسد :

دروغگویان از روزگاران قدیم، مقامات پیامبران و جانشینانشان و حتی مقام خداوندی را نیز برای خود ادعا کرده اند! مانند این سخن فرعون: ” وَقالَ فِرْعَوْنُ يا أَيُّهَا الْمَلَأُ ما عَلِمْتُ لَكُمْ مِنْ إِلهٍ غَيْري “؛ فرعون گفت: اى اشراف و سران مملكت‏! من براى شما هيچ معبودى جز خود نمى‏شناسم. در روزگار ما از اعتقاد مردم به حتمی بودن ظهور امام زمان عليه السلام ، سوءاستفاده شده، برخی ادعا نمودند که خود، امام زمان عليه السلام هستند! عده ای دیگر ادعا کرده اند که سفیر آن حضرت، فرزند آن حضرت، فرزند امام علی عليه السلام و… هستند! و گروهی نیز مهدویت را برای اشخاص دیگر ادعا کرده اند!

این کتاب که در دسته اولین کتب منتشره در نقد این جریان انحرافی می باشد توسط بوستان کتاب قم به همت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه به چاپ رسیده است

ترجمه این کتاب توسط حجت الاسلام  مسلم خاطری و ویراستار آن نیز طاهر عزیز وکیلی می باشد .

دانلود کتاب دجال البصرة – فارسي (کلیک کنید)

Loading

2 COMMENTS

    • ضمن تشکر از حسن نظر شما، صاحب این اثر، علامه شیخ علی کورانی است که در وبسایت ایشان، این کتاب به رایگان برای دانلود قرار داده شده است. بالطبع صاحب اثر ایشان هستند و تصمیم ایشان تعیین کننده خواهد بود. از لطف جنابعالی متشکریم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!