‘تا جمهوری موعود’ تنها دغدغه های یک روح است

0

نویسنده کتاب معتقد است که ‘تا جمهوری موعود’، تنها دغدغه های یک روح است؛ روحی که در جستجوی صدایی است که در سحرگاه تماشا انتشار می یابد و زمین و زمان را سربلند خواهدکرد. . .

 

 

 

به گزارش خبرنگار حوزه مهدویت خبرگزاری شبستان؛ کتاب “تا جمهوری موعود” نثر ادبی متضمن قطعات ادبی و اشعاری با موضوع مهدویت است.
تلنگر، ایستگاه اول: جراحت جاری، ایستگاه دوم: مرهم موعود، ایستگاه سوم: این پرنده های غافل و مثنوی ققنوس بی ادّعا ! …………. حکایت ناتمام تا جمهوری موعود از موضوعاتی است که در این کتاب به نگارش در آمده است.
نویسنده در بخشی از کتاب معتقد است که “تا جمهوری موعود”، تنها دغدغه های یک روح است؛ روحی که در طوفان صداها به حیرت نشسته و در جستجوی صدایی است که در سحرگاه تماشا انتشار می یابد و زمین و زمان را سربلند خواهدکرد؛ دغدغه های روحی که نیلوفرانه در باور آسمان، شکفتن را معنا خواهد کرد!
در بخش “مرهم موعود” آمده است: “تازه می‌شوم با نام کسی که انجماد زمان را ویران خواهد کرد و شکوه شکفتن را در دل‌ها خواهد کاشت. تازه می‌شوم با حلول نگاهی که سرانجام، سربلند خواهد کرد دل‌های پریشان را تازه می‌شوم با عطر بهشتی که در دشت‌های انتظار انتشار خواهد یافت”.
شایان ذکر است، “تا جمهوری موعود” نوشته شهاب الدین رهنما در 78 صفحه و شمارگان 2200 نسخه و 10 هزار تومان از سوی انتشارات هزاره ققنوس روانه بازار نشر شد.

Loading

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!