بیانات منتشر نشده رهبرانقلاب درباره جوانان

0
 
«اعتقاد به جوانان» و استفاده از «نیروی جوان باانگیزه» به عنوان «موتور پیشران حرکت کشور» همواره از نکات مورد اعتقاد و تأکید حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در طول مدت مسئولیت ایشان در مناصب مختلف بوده است.
عقیق:«اعتقاد به جوانان» و استفاده از «نیروی جوان باانگیزه» به عنوان «موتور پیشران حرکت کشور» هموار از نکات مورد اعتقاد و تأکید حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از ابتدای انقلاب اسلامی تا امروز در طول مدت مسئولیت ایشان در مناصب مختلف بوده است. همچنین، یکی از مسائل مهمی که رهبر انقلاب اسلامی همواره در جلسات کاری و دیدارهای مختلفی که با مسئولان کشوری و لشگری برگزار می‌کنند بر آن تأکید دارند، مسأله‌ی «خودباوری» و «اعتقاد به وجود راه حل مشکلات در درون کشور» است.

از این رو، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای اخیراً در نشست غیررسمی با جمعی از جوانان به این مسأله اشاره کردند و وجود جوانان را «استدلال» گفته‌ها و ادعای خود دانستند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR این بخش از بیانات رهبر انقلاب اسلامی را در قالب لوح «جوان پیشرو، دلیل امید» به شرح زیر منتشر می‌کند.

«بنده در سخنرانی، در حرف زدن‌های با اشخاص و با مسئولین گاهی ادعاهایی می‌کنم که شماها استدلال آن ادعاها هستید. بنده همیشه و بارها گفته‌ام که هیچ چیزی نیست که زیرساختش در کشور باشد و بوسیله‌ی جوانهای ما قابل اجرا نباشد. بنده این را بارها در سخنرانی‌ها گفته‌ام، نمونه‌اش شما. اگر کسی به من بگوید دلیل؛ شماها را می‌شود بعنوان استدلال نشان داد. لذا قدر شما را خیلی میدانم و برایتان دعا می‌کنم. البته دعای کلی همیشه کرده‌ام، بعد از این دعای خاص هم برای شماها می‌کنم که خداوند ان‌شاء‌اللّه کمکتان کند. … حرف من این است که الآن در کارهای پیشرفته و در بیشتر کارهای پیشروی کشور، پیشانی کار دست بچه‌های حزب‌اللهی، بچه‌های مؤمن و جوانهای بسیجی است.»

Loading

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!