این کشیش صهیونیست را بشناسید… درباره پیش گویی ها و اعمال تبلیغی جان چارلز هاگی کشیش آمریکایی صهیونیستی

2

أسعد العزوني در الرایه چاپ قطر نوشت: کمتر کسی جان چارلز هاگی کشیش آمریکایی صهیونیست را می شناسد. او سرپرست کلیسایی در شهر سن آنتونیو در ایالت تکزاس و دارای پیش بینی های خارق العاده درباره اسراییل و مولف چندین کتاب درباره رژیم صهیونیستی و آینده درخشان آن است!

 

 

این کشیش مسیحی که دین را ابزاری برای شهرت خود کرده است، یکی از طرفداران برجسته صهیونیست ها و یکی از با نفوذ ترین مسیحی آمریکایی هایی به شمار می رود که می خواهد تمام امکانات آمریکا را صرف پیشرفت رژیم اسراییل کند. به رغم فعالیت های اجتماعی متعدد، او تاکنون چند کتاب در این باره نوشته است که در آنها پیش گویی های مثبت خود را به نفع اسراییل بیان می کند. یکی از آخرین آثار او چهار قمر خونین است که سال گذشته منتشر شد. یا کتاب دیگری که در آن شمارش معکوس برای بیت المقدس را سال 2005 اعلام کرده بود و حدود 100میلیون نسخه از آن به فروش رفت.

این کشیش می گوید خداوند مسیحیان را برای خدمت به یهود خلق کرده است و تعالیم انجیل به مسیحیان دستور می دهد از اسراییل حمایت کنند. لذا او کسانی را متهم می کند که با این تعالیم مخالفت کرده و نسبت به نژاد سامی دشمنی می ورزند. وی تا آنجا پیش می رود که اساسا وجود ملتی به نام فلسطین را در این منطقه انکار می کند و مدعی است رومی ها یهودیانی را که در فلسطین علیه امپراتوری شان شوریدند مجازات کردند. این کشیش طرفدار اسراییل به کلی وجود ملت فلسطین را از اساس رد می کند.

به دلیل شدت علاقه مندی این کشیش به اسراییل و طمع شدیدی که برای کسب درآمد به نفع یهودیان دارد بخصوص از بین ثروتمندان نیویورک، چند وقت پیش سنگی را از دیوار براق در مسجد الاقصی ربوده و با خود به نیویورک آورد و در آنجا کنیستی برپا کرد تا یهودیان نیویورک بتوانند از راه دور مانند کسانی که در بیت المقدس نیایش می کنند در برابر این سنگ نیایش کنند.

این کشیش درکتاب خود تحت عنوان «شمارش معکوس برای قدس» که سال 2005 آن را منتشر کرد و 100میلیون نسخه از آن به فروش رفت جهان را هشدار داد و گفت روسیه درحال تشکیل یک اتحادیه و کشورهای اسلامی در صدد به راه انداختن یک جنگ علیه اسراییل هستند، اما خداوند درنهایت همه آنها را منکوب خواهد کرد. مطالب این کتاب به گونه ای بود که حتی مورد انتقاد موسسه پژوهش های مسیحی قرار گرفت.

جان هاگی تاکنون بیش از 30 بار به اسراییل سفر کرده و با تعداد زیادی از روساء، وزراء و مقامات اسراییلی دیدار داشته است که یکی از مهم ترین آنها بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل بوده است. او تاکنون توانسته برای کوچاندن یهودیان روسیه به اسراییل میلیون ها دلار جمع آوری کند. هاگی تاکنون چند موسسه در حمایت اسراییل تاسیس کرده است که یکی از آنها سازمان «مسیحیان متحد برای اسراییل» است که تعدادی از شخصیت های بانفوذ آمریکایی در آن عضویت دارند.

در کتاب اخیرش تحت عنوان «چهارگانه اقمار خونین» که سال گذشته منتشر شد هاگی مطالب زیادی را به هم می بافد تا اثبات کند که خداوند همه امکانات جهان را برای حمایت و پشتیبانی از اسراییل خلق کرده است تا بتواند بر دشمنانش غلبه کند. او سخنانش را از طریق نشانه های ظهور قمرهای خونین به اثبات می رساند که تنها در اعیاد یهودی به ظهور می رسند و می گوید این قمرها دلیلی است بر آنکه اسراییل به زودی پیروز خواهد شد.

این کشیش صهیونیست می گوید خداوند قدرتی مافوق داشته و از هر خطایی مصون است، همین خداوند است که اسراییل را بر اعراب پیروز گردانید. خداوند زمان های خاصی را برای شروع حمله به اعراب تعیین کرده است. او به این ترتیب حمله کشورهای عربی و در راس آنها اردن به اسراییل در خلال تاسیس این رژیم درسال 1948 را انکار می کند.

هاگی دو هفته پیش در اظهاراتی که با شبکه تلویزیونی «سی بی ان» آمریکا داشت پیش بینی کرد که طی دو سال آینده حوادث تلخی در رابطه با اسراییل رخ داده و چهره منطقه را به کلی دگرگون خواهد کرد. این حوادث تاثیری منفی بر سراسر جهان خواهد گذاشت. او می افزاید: به زودی قرار است چهره منطقه دگرگون شود. وی در این باره از نشانه های آسمانی به قول خودش استفاده کرده و به این وسیله پیش گویی هایش را مطرح می کند. ازجمله این نشانه ها ظهور چهار قمر خونین است که قرار است طی سالهای 2014 و 2015 آشکار شود. هاگی می گوید با ظهور این اقمار خیر و برکت نصیب اسراییل خواهد شد. شایان ذکر است که طبق برآوردهای او طی 500 سال گذشته تعدادی از این قمر های خونین ظهور کرده اند که دوتای آنها در سال های 1948 و 1967 بوده و درهر دو نوبت پیروزی نصیب اسراییل شده است.

برای کسی که نمی داند باید خاطر نشان کرد که این قمرهای خونین زمانی به وقوع می پیوندد که زمین بین خورشید و ماه حایل شده باشد. در این هنگام نور خورشید بر ماه می تابد و بازتاب آن به گونه ای است که رنگ قرمز دارد. آخرین ماه خونین در پانزدهم ماه گذشته رخ داد یعنی زمانی که یهودیان داشتند عید فصح را برای خود جشن می گرفتند. قرار است ماه خونین بعدی نیز در ماه سپتامبر آینده و زمان عید خروج یهودیان ظاهر شود.

وی همچنین می گوید چهار ماه خونین طی سال آینده و در جریان اعیاد یهودی به ظهور خواهد رسید. به گفته او این اجرام آسمانی فرستاده خداوند و زیر نظر اوست. این خداوند است که به ماه های خونین دستور می دهد تا در زمان اعیاد یهودیان ظاهر شوند تا این  مژده را به یهودیان بدهند که خداوند با آنهاست و پیروزی قطعی با اسراییل خواهد بود!

یک بار  در سال 1492 قمرهای خونین ظاهر شد. یعنی دورانی که طبق برداشت های هاگی یهودیان در اسپانیا به شدت تحت شکنجه و دادگاه های تفتیش عقاید قرار داشتند و سرانجام تصمیم گرفتند از آنجا به کشورهای عربی شمال آفریقا و به امپراتوری عثمانی مهاجرت کرده و خود را از یک پاکسازی نژادی برهانند. به باور او این سال همان سالی است که کریستف کلمب جهانگرد مشهور برای کشف قاره آمریکا حرکت کرد و امروزه قاره آمریکا به گفته هیگی اصلی ترین پناهگاه یهودیان است.

وی همچنین درکتاب خود می گوید ظهور ماه های خونین برای یهودیان فاجعه بار بوده است اما در نهایت به پیروزی آنها بر دشمنان ختم شده است. هاگی درکتاب خود می گوید ماه های خونین در سال های 2014 و 2015 به ظهور خواهد رسید. طبق تفسیر او این زمان دورانی است که طی آن ایران به سلاح اتمی دست یافته است و سوریه و مصر همچنان درگیر آشوب های داخلی است. با این حال اسراییل به گفته او برای برخورد با پرونده هسته ای ایران راه حل نظامی را در پیش رفته و پیروز خواهد شد!

هاگی در کتاب سوم خود تحت عنوان «افعی آسمان» می گوید حوادثی که در مصر به وقوع پیوست در نهایت منجر به فروپاشی اقتصادی اروپا شد. بنابراین به یهودیان توصیه می کند که تا می توانند طلا خریداری کنند تا در آینده جهان به آنها نیاز داشته باشد.

منبع : الرایه چاپ قطر

ترجمه: شفقنا

Loading

2 COMMENTS

  1. توجه………………………………………………..توجه
    گمشده
    فردی را که در تصویر مشاهده می کنید “جان چارلز هاگی” تیمار تخت 555 پنج قاره است که با همین کت و کراواتی که در تصویر می بینید ناپدید گردیده است. نامبرده فاقد سلامت روان بوده و چند فقره دزدی و … در پرونده خود دارد.پزشکان تیمارستان از شهروندان خواستند در صورت مشاهده تیمار فوق حتما مراتب را به اطلاع پلیس و تیمارستان رسانده تا اقدامات شدید بعدی جهت بستری شدن و زنجیرکردن این تیمار به تخت تیمارستان صورت گیرد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!